SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Arda, Çipras'ı Milli futbolcularla tanıştırdı

Yunanistan Başbakanı Çipras, Arda Turan'ın tek tek tanıştırdığı futbolcularla tokalaştı. Sıra Olcay Şahan'a geldiğinde Davutoğlu ve Arda, Olcay'ın Beşiktaş'ta oynadığını söyledi. Çipras, "Siyah-Beyaz" diyerek Olcay'a başarı diledi.

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, dün akşam milli maçı birlikte izledi. İki başbakan karşılaşma sonrası soyunma odalarına gidip futbolcuları tebrik etti.

Davutoğlu, ziyaret ettiği Yunanistan soyunma odasında yaptığı kısa konuşmada futbolcuları tebrik edip "Güzel skor" dedi.

[Maçtan kareler-![Türkiye-Yunanistan maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2124994/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/turkiye-yunanistan-macindan-kareler-155315-myspor)

Davutoğlu ve Çipras daha sonra Türkiye milli takımının soyunma odasına geçti. Türk milli takımının soyunma odasında milli futbolcuları Çipras'a kaptan Arda Turan tanıttı. Çipras, Arda'nın Barcelona'da oynadığını öğrenince "Favori takımım" dedi. Çipras, Arda Turan'ın tek tek tanıştırdığı futbolcularla tokalaştı. Sıra Olcay Şahan'a geldiğinde Davutoğlu ve Arda, Olcay'ın Beşiktaş'ta oynadığını söyledi. Çipras, İngilizce "Siyah-Beyaz" diyerek Olcay'a başarı diledi. Bu arada İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Davutoğlu'na 42, Çipras'a ise 34 numaralı kulüp forması hediye etti.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler