SPOR

CANLI

Arda Turan hem kalpten hem koldan silindi

Barcelona'da oynayan milli futbolcu Arda Turan ile Mayıs 2015'ten bu yana aşk yaşadığı Aslıhan Doğan'ın 1 ay önce ayrıldığı ortaya çıktı.

Arda Turan hem kalpten hem koldan silindi

Bir ayrılıp bir barışan Arda Turan ve Aslıhan Doğan yine ilişkilerini noktaladı.

Geçen yıl koluna Arda Turan'ın doğum tarihini (30.01.1987) dövme yaptıran Aslıhan şimdi bu rakamları sildirmeye çalışıyor.

Arda Turan sosyal medya hesabından da sildiği Aslıhan Doğan'ın adını ya da resmini dövme yaptırmaktan kaçınmıştı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın ayrıldığını açıklayan ilk isim ise milli futbolcunun yakın arkadaşı olan Oğulcan Engin'in babası Sinan Engin oldu.

Sinan Engin, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu "Renkli Sayfalar" programında, "Arda Turan şu an yalnız. Kız arkadaşından (Aslıhan Doğan) ayrıldı" dedi.

Arda Turan'ın, sosyal medyadan Ebru Şallı ile yaptığı yazışmaların ortaya çıkması son dönemin en çok konuşulan olayları arasına girdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
O para bende okacak ne isim var kardesim turk kiziyla ya sunu unutmayin ineyin ithali atin ithali arabanin kisacasi hermalin ithali daha kalitelidir yerli mal iyi deildir kadinda buna dahildir. Ver parayi al en iyisini artik sistem bu
BİZİM GERÇEĞİMİZ BU ERKEĞİZ NEFSİMİZE YENİLİYORUZ YANLIŞ AMA KUKULARA KARŞI TÜRK HALKI OLARAK ZAAFİYETİMİZ SÖZ KONUSU :D
Ardanin yakasini salin artik
Takım
O
Av
P
Geri Dön