SPOR

Arda'ya rüya gibi teklif!

Aslan gözünü kararttı, yılın bombası için kesenin ağzını açtı...

Arda'ya rüya gibi teklif!

AMK Gazetesi'nin haberine göre, Sneijder’e ödenen parayı baz alan sarı-kırmızılı yönetim, Arda’ya reddedilmesi güç bir teklifte bulundu: 4 milyon 500 bin euro! Sıra Atletico Madrid ile pazarlığa oturmaya geldi…

TFF’nin yabancı sınırını 6+0+4 şeklinde belirlemesi sonrası mecburen yerli isimlere yönelen sarı-kırmızılılar, Emre Can’i bitiremedi ama Arda Turan’dan vazgeçmedi. Öyle ki Atletico Madrid cephesi “Arda’nın peşini bırakın” mesajını gönderse de başta başkan Ünal Aysal olmak üzere sarı-kırmızılı yöneticiler dört koldan bu transferi bitirmeye çalışıyor.

DÜŞÜNMEDEN ‘EVET’ DEDİ

Bu yazın başında Fenerbahçe’den yıllık 7 milyon euroyu bulan astronomik bir teklif alan Arda’ya Galatasaray da reddedilmesi güç bir teklif sundu. 10 numarası Wesley Sneijder’in kazandığı parayı baz alan sarı-kırmızılı yönetim, eski kaptanına yıllık 4.5 milyon euro önerdi. 2 yıl daha sözleşmesinin kaldığı Atletico Madrid’de 2.5 milyon euroya oynayan Arda teklife düşünmeden ‘Evet’ dedi.

PAZARLIK BAŞLIYOR

İspanyol ekibi ile masaya oturacak sarı-kırmızılı idareciler, Arda’yı sattıkları paraya (12 milyon euro) geri almaya çalışacak. Atletico Madrid, sözleşmesine “25 milyon euroya serbest kalır” maddesi koydurduğu oyuncusu için pazarlıklara kapalı. Ama bir gerçek var ki Arda bu sezon satılmazsa, gelecek yaz 1 sene sözleşmesi kalacak ve Atletico’nun zarar etmesi söz konusu olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
bu 6saray bu parayı veremez laaaaa ıflas eder adamlar
ulan dallama biz en azından kara parayla ya da şikeyle gelen şampiyonluğun parasıyla oyuncu almıyoruz kendi paramızla alıyoruz ne oyuncu alırsak fenerasyona rağmen sen ne konuşuyon hala!!!
bu 6saray veremesse parayı 5b sit alanı verir
bu sene drogbayla sneijderi alırken ettiğimiz gibi dimi :)
arda burada futbol kirli, futbolu tayyibin tüpçüsü berbat etti, futbolumuz kenarmahalle ağızlı yarım akıllı ayyaşlar tarafından sürekli bombardıman altında, bir ingiltere yapıp bu askerlik belasındanda kurtul bizde futbolumuzun başındaki belalardan kurtulalım öyle gel. yemişim seni isteyenleri, kendi menfaatleri için istiyorlar seni. sen kendini düşün aslan parçası, korkma gs bir yere kaçmıyor, kalbimizdesin arda.
sen kadar kırlı bır şey daha yok burda ogun
ayyaş mı ? sen kendini kastettin istemeden de olsa herhalde !!!
''Askerlik Belasından'' kurtulsun ha.Yazıklar olsun senin gibi insanlara.Senin bu ülkede yaşaman bile haram.Şehit olan askerlerden Arda'nın ne fazlalığı var.Tayyibi eleştiriyorsun ama kendine bakmıyorsun.Sen Tayyibin tırnağı olamazsın.Adi alçak satılmış vatan haini.Sanki şehit olan askerler,yada askerlik görevini yapanlar ana baba evladı değil.Senin gibi düşünenlere lanet olsun.Her türk namusu için askerliğini yapmalıdır.
senin ananı tayyıp kovalasın emi en ufak bişeyde tayyip tayyip tayyibinki agzına almadan duramıyonuz
Haber AMK nin zaten de siyaseti futbola karistiran zihniyet nasil olcak bilmiyorum AMK
bırakın admı oynasın avrupada. ne kadar bencilce bi davranış.
inşallahhh gelmez gelemezzzz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler