YURTHABER

Arkadaşını getir, grup seks yapalım

Kocasının yatakta sürekli fantezi istediğinden şikâyet eden kadın mahkemede haklı bulundu. Koca, iki ay evden uzaklaştırıldı.

Arkadaşını getir, grup seks yapalım

Kocasının yatakta sürekli fantezi istediğinden şikâyet eden kadın mahkemede haklı bulundu. Koca, iki ay evden uzaklaştırıldı.

Z.T. (32), 4 ay önce evlendiği ve kendisinden sürekli değişik fantaziler talep eden eşi O.T.’ye (37) boşanma davası açtı. Eşinin isteklerini kabul etmediği zaman şiddet gördüğünü iddia eden Z.T., mahkemeden “tedbir” talebinde de bulundu. Başvuruyu değerlendiren Ankara 4’üncü Aile Mahkemesi Hâkimi Dursun Genel, davacı kadını haklı buldu. Hâkim, fantezi meraklısı koca hakkında 2 ay evden uzaklaştırma ve iletişim araçlarıyla karısını rahatsız etmeme cezası verdi.

Üstsüz gez

Z.T.’nin dava dilekçesinde şu iddialar yer aldı: “Evlendikten kısa süre sonra kocam özellikle cinsel yaşamımızla ilgili, inanılmaz isteklerde bulunmaya başladı. Her gece yatağa yattığımızda bana akıl almaz cinsel fantezilerini anlatıyor. Bu fantazileri birlikte yapabileceğimizden bahsederek, beni normal olmayan bir cinsel yaşamın içine çekmeye çalışıyor. Ayrıca normal olmayan bir şekilde ilişkiye girmeye çalışıyor. Örneğin bir defasında bana ‘Antalya’ya gidelim sen plajda üstsüz gez, mini etek giy, herkes sana baksın ben izleyeyim’ teklifinde bulundu. Bunları söylerken kendisinden geçiyor.”

Grup yapalım

“Eşim fantazileri anlatmakla kalmıyor, uygulamak istiyor. Mesela bir gün yatakta, ‘Ben bir arkadaşımı getireyim sen de bir arkadaşını getir grup seks yapalım’ teklifinde bulundu. Kabul etmeyince tartışma çıktı. Bu isteklerine karşı çıkınca şiddet uygulayıp tehdit ediyor. Boşanmak istiyorum, 25 bin lira maddi, 25 bin lira manevi tazminat talep ediyorum.”

Hürriyet

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
Kıyamet gelse de kurtulsak artık ...
sözde islam devleti olduk biz din elden gitti avrupa batı diye diye duruma bak ya olacak şey degil tecavüz aldatma aldı başını gidiyor pes allah sonumuzu hayır etsin...
HAKLISIN KARDEŞİM. BATININ TEKNOLOJİSİ YERİNE PİSLİĞİNİ İĞRENÇLİĞİNİ BU ÜLKEYE SOKARSAN OLACAĞI BU İŞTE. MUASIR MEDENİYET SEVİYESİNE ULAŞTIK İŞTE BİRİLERİNİN YÜREĞİNİN YAĞLARI ERİRKEN. İNŞALLAH BU TÜR ŞEYLER İSLAMI GERİCİLİK YOBAZLIK VE BAĞNAZLIK OLANLARINDA BAŞINA GELİRDE O ZAMAN ANLARLAR KİM YOBAZ KİM GERİCİ KİM İLERİCİ.
eee herşey böyle açık saçık hale gelirse olacağı buydu herşey uçkura bağlı oldu artık sapıklık diz boyu...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın