YURTHABER

“Baharda Boyabat” fotoğraf yarışması son başvuru tarihi 6 Mayıs’a uzatıldı

Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen “Baharda Boyabat” konulu ödüllü fotoğraf yarışmasının başvuru süresi bahar havalarının tam anlamıyla görülmemesi üzerine 6 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.Teması “Baharda Boyabat” olacak yarışma ile Boyabat’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin estetik değerlerle sanatsal olarak yorumlanması, yurt içi ve yurt dışında tanıtımının yapılması amaçlanıyor.

“Baharda Boyabat” fotoğraf yarışması son başvuru tarihi 6 Mayıs’a uzatıldı

Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen “Baharda Boyabat” konulu ödüllü fotoğraf yarışmasının başvuru süresi bahar havalarının tam anlamıyla görülmemesi üzerine 6 Mayıs tarihine kadar uzatıldı.
Teması “Baharda Boyabat” olacak yarışma ile Boyabat’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin estetik değerlerle sanatsal olarak yorumlanması, yurt içi ve yurt dışında tanıtımının yapılması amaçlanıyor. Ayrıca doğal ve turistik değerlerin farkındalığının artırılması ve fotoğrafçılık sanatına teşvik ve destek sağlanması da belirlenen amaçlar arasında bulunuyor.
Hava koşullarının sert geçmesi nedeniyle Boyabat’ın güzelliklerinin fotoğrafını çekme imkânı bulamayan vatandaşlar için yarışma başvuru süresi 6 Mayıs 2021 Perşembe gece saat 12.00’ye kadar uzatıldı.
Mevcut yarışma şartlarının değişmediği yarışma ile ilgili tüm ayrıntılara belediyenin internet adresinden ulaşabiliyor.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön