YURTHABER

Bandırma Özel Hastahanesi'ne Ek Bina

Bandırma Özel Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sevinç, hastanenin başka bir firmaya satıldığı şeklindeki iddiaların...

Bandırma Özel Hastahanesi'ne Ek Bina

Bandırma Özel Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sevinç, hastanenin başka bir firmaya satıldığı şeklindeki iddiaların gerçek olmadığını söyledi.

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın toplantısı yapan Sevinç, iddiaların aksine 14 bin 500 metrekare alanda ek bina inşaatına başladıklarını belirterek, "Yaklaşık 5 yıl önce devraldığımız ve o dönemde 4 branşta hizmet veren hastanemize bugün mevcudun 3,5 katı ek bina yapıyoruz. Kamuoyundaki söylentiler yanlıştır. Hastaneyi satmadık" dedi.

Açıklamalarında ek bina inşaatı ile ilgili bilgiler de veren Sevinç, bölgedeki beklentilerin yüksek olmasından dolayı yaklaşık iki yıl önce ek bina yapma planının devreye alındığını, inşaatın 2 yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılmasını hedeflediklerini söyledi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler