YURTHABER

Başarılarını Kurum Amirleri Ile Paylaştılar

Ordu Ünye Anafen Müdürü Şefik Kalkan ve Anefen’in öğrencileri, 2013 SBS'deki başarılarını kurum amirleri ile...

Başarılarını Kurum Amirleri Ile Paylaştılar

Ordu Ünye Anafen Müdürü Şefik Kalkan ve Anefen’in öğrencileri, 2013 SBS'deki başarılarını kurum amirleri ile paylaştı.

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem’i ziyaret eden Anafen öğrencileri, ardından Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar ve son olarak da Ünye Müftüsü Aydın Yığman’ı ziyaret etti. Anafen Müdürü Şefik Kalkan, kurum amirlerine öğrencilerin puanı, dershaneler arası durumu, ilçe ve il bazındaki dereceleri hakkında bilgilendirme yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem, ‘Her zaman olduğu gibi Ünyemizde sınav dereceleri ile göğsümüz kabarmaya devam ediyor. Okulumuzdaki öğrencilerin Anafen Dershanesi’nden de aldığı birikim ile sergilediği başarı hepimizin başarısıdır. Kendilerini kutluyorum, tebrik ediyorum." dedi. Erdem öğrencilere hediye takdim etti.

Ünye ilçe birincisi olan Şeyda Eroğlu, ‘Bu sene 8. sınıf SBS’ye girdik. Tabi çok emek isteyen bir şey, sonuçta arkadaşlarla büyük emekler vererek çalıştık. Sonucunu da aldık inşallah. Allah’a hamdolsun, şükrediyoruz bize bu başarıyı nasip ettiği için. Türkçe’den bir yanlışım oldu. 494 puan aldım. Bu başarıyı düzenli ve sistemli bir çalışmaya, aileme ve en önemlisi de okul ve özellikle de dershane öğretmenlerimizin çok büyük katkıları oldu. Onlara da çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, başarılı bir performans sergiledikleri için öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilere teker teker ne olmak istediklerini soran Kaymakam Demir’e öğrencilerden biri beyin cerrahı olmak istediği cevabı verince Kaymakam, "Tabi ki günümüzde en önemli meslek o. Beyinler yeniliklerle dolarsa hiçbir eksiklik olmaz.” diyerek espri yaptı. Demir, “Ben sizlerin en güzel yerlere gideceğinizden hiç şüphem yok. Dileğim ve temennim en güzel yerlere tercih yapmanız ve sonunda istediğiniz bir işin başında olmanızdır. Bizler, zamanı geldiğinde bu koltukları sizlere emanet edeceğiz." şeklinde konuştu. Kaymakam Demir, öğrencilere hediye takdim etti.

Öğrencilerin ziyaretleri Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akar ve son olarak da Ünye Müftüsü Aydın Yığman olarak devam etti.

Başarılarını Kurum Amirleri Ile PaylaştılarBaşarılarını Kurum Amirleri Ile PaylaştılarBaşarılarını Kurum Amirleri Ile Paylaştılar