YURTHABER

Başkan Köse, misafir öğrencilerle yemekte buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile ilçede bulunan ve kardeş şehirlerden gelen delegasyon ve öğrencilerle yemekte bir araya geldi.Safranbolu’da bir restaurantta verilen yemek öncesi misafirlerle ilgilenen ve sohbet eden Başkan Köse verilen yemeğin ardından yaptığı açıklamada “Herkesin malumu Safranbolu’muzda güzel bir 23 Nisan geçirdik.

Başkan Köse, misafir öğrencilerle yemekte buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile ilçede bulunan ve kardeş şehirlerden gelen delegasyon ve öğrencilerle yemekte bir araya geldi.
Safranbolu’da bir restaurantta verilen yemek öncesi misafirlerle ilgilenen ve sohbet eden Başkan Köse verilen yemeğin ardından yaptığı açıklamada “Herkesin malumu Safranbolu’muzda güzel bir 23 Nisan geçirdik. Gerek bizim çocuklarımız gerekse kardeş şehirlerden gelen çocuklarımızın birbirinden güzel gösterilerini birlikte izledik. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen bu bayramı yine çocuklarımız ile doyasıya kutladık. Bu gün de bir veda yemeğinde bir aradayız. Umuyorum buradan güzel duygularla ayrılacaklar. Bu vesile ile kardeş şehirlerden gelen başkan vekillerinden delegasyona, öğretmenlerden öğrencilere kadar herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Köse, misafir öğrencilerle yemekte buluştu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın