YURTHABER

Belediye çalışmalarına hız verdi

Kilis Belediyesi etkili olan yağmurların sona ermesi ve havaların düzelmesi nedeniyle hizmet götürme noktasında çalışmalarına hız verdi.Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kent genelinde, bordür, parke, kilit taşı, kaldırım yapımı, asfalt yama, tadilat bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi.

Belediye çalışmalarına hız verdi

Kilis Belediyesi etkili olan yağmurların sona ermesi ve havaların düzelmesi nedeniyle hizmet götürme noktasında çalışmalarına hız verdi.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kent genelinde, bordür, parke, kilit taşı, kaldırım yapımı, asfalt yama, tadilat bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi. Kış mevsimi nedeniyle zarar gören yollar, kaldırım, parke döşemelerinin tamiri ve yapımı için Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön