YURTHABER

Bingöl’de ‘Deprem Değerlendirme Toplantısı’

Bingöl’de İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı başkanlığında ‘Deprem Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı.14 Haziran 2020’de merkez üssü Karlıova ilçesinde meydana gelen 5.7 şiddetindeki depremden dolayı ‘Deprem Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirdi.Yapılan toplantıya İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Vali Kadir Ekinci, kurum amirleri ve Adaklı, Yedisu ile Karlıova ilçesindeki köy muhtarları katıldı.Toplantıda yapılan çalışmalar değerlendirilirken,muhtarların talepleri de dinlenerek görüş alış verişinde bulunuldu.

Bingöl’de İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı başkanlığında ‘Deprem Değerlendirme Toplantısı’ yapıldı.
14 Haziran 2020’de merkez üssü Karlıova ilçesinde meydana gelen 5.7 şiddetindeki depremden dolayı ‘Deprem Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirdi.Yapılan toplantıya İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Vali Kadir Ekinci, kurum amirleri ve Adaklı, Yedisu ile Karlıova ilçesindeki köy muhtarları katıldı.
Toplantıda yapılan çalışmalar değerlendirilirken,muhtarların talepleri de dinlenerek görüş alış verişinde bulunuldu.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön