YURTHABER

BUGİAD'lı kadınlar ‘1 Marka 1 Öykü’ programı düzenleyecek

Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Kadın Girişimciler Komisyonu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Dr....

BUGİAD'lı kadınlar ‘1 Marka 1 Öykü’ programı düzenleyecek

Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD) Kadın Girişimciler Komisyonu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Dr. Sunay Özkul’u makamında ziyaret etti.

BUGİAD Kadın Girişimciler Komisyonu Başkanı Dilek Ataygeldi, komisyon üyeleriyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Dr. Sunay Özkul’a ziyarette bulundu. Ziyarete Başkan Ataygeldi’nin yanı sıra üyelerden Şenay Öner, Sevgi Demir, Gülşen Şentürk ve Zehra Oral da katıldı.

Başkan Ataygeldi, Sunay Özkul’a görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak; kadın girişimciler komisyonunun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Özellikle kadın sorunlarının konuşulduğu ziyarette Başkan Ataygeldi, Özkul’u kadın girişimcilerin '1 Marka 1 Öykü' programına da davet etti.

Ziyaretlerinden dolayı BUGİAD'lı kadın girişimciler komisyonu üyelerine teşekkür eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Dr. Sunay Özkul, ‘1 Marka 1 Öykü ‘programına katılacağını belirtti. Özkul, “Başarılı kadınları görmek beni çok mutlu ediyor. Özellikle biz kadınlar, güçlü olmalı ve eğitime önem vermeliyiz ki daha fazla söz sahibi olabilelim.” dedi. Özkul, ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün projeleri hakkında bilgiler verdi.