SPOR

CANLI

Bütün dünya yastayken, bakın onlar ne yaptı!

Brezilya Ligi takımlarından Chapecoense'yi taşıyan uçağın düşmesi ve uçakta bulunan kişilerden 71'inin ölmesi sonrasında tüm dünya yasa boğulurken bir firma tüm tepkileri üzerine çekti.

Bütün dünya yastayken, bakın onlar ne yaptı!

Brezilya 1. Futbol Ligi takımlarından Chapecoense, Sudamericana Kupası finali ilk maçı için gittiği Kolombiya'da uçak kazası yaşadı.

Bolivya'nın Santa Cruz de la Sierra şehrinden Kolombiya'nın Medellin kentine hareket eden ve Brezilya 1. Futbol Ligi ekiplerinden Chapecoense takımı dahil 77 kişinin (9'u mürettebat, 68'i yolcu) bulunduğu uçak, dağlık araziye düştü. Yaşanan kazada 71 kişi hayatını kaybetti.

Yaşanan bu kaza tüm dünyayı yasa boğdu ancak bir firma hariç!

Brezilya'da faliyet gösteren 'Netshoes' isimli bir alışveriş sitesi, 28 Kasım'da 129,90 Brezilya Reali olan Chapecoense takımı formalarını dün sabah yaşanan kaza sonrasında 249,90 Brezilya Reali'ne yükseltince tarafından tepki gördü.

İnternet sitesi, tepkiler karşısında hiçbir geri adım atmadı ve forma satışındaki 249,90 Brezilya Reali uygulamasına bugün de devam etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Kapitalizm nedir diyenlere gelsin
@ibrahimpolat1905ua Aynen kapitalizmin acı gerçeği.. Bende şunu eklemek istiyorum,Subcommandante marcos,şunu demiştir"Asılmakta olan Bir kapitalistin,Boynuna geçilen yaglı urganı bile O na bir başka kapitalist satmıştır" Marcos kim diyenler hani şu komünist dediklerimiz varya hani sadece İnanç açısından yagılayıp yerle bir etiğimiz insanlar
Halk tv değilmiydi geziden sonra darbeden sonra Türk bayrağı Atatürk resmi satan aynı kafalar işte
@askmeh sizinkide ne korkuymuş arkadaş 70-80 yıl önce ölen ATAMDAN ne korkmuşsunuzher lafınız hakaret iftira ile başlıyor it gibi korkuyorsunuz eyy gerici yobaz sürüsü
@askmeh darbe değil, darbe girişimi demek istedin sanırım.
@askmeh biz ne tv ler biliyoruz canlı yanında hoca eşliğinde kedilerin satıldığını
@carsi76 ne içiyonuz arkadaş oturma organınızla anlama organınız farklı oturma organınızla anlayıp konuşmayın ben nerde hakaret etmişim sana snin gibi düşünenlere yada ATATÜRKE safmısın ben Atatürkün adını kullanıp ortamdan oluşan olaylardan kendine pay çıkarıp para kazanma derdine girenlere laf söylüyorum sende bunun gibi insansınkı gocunuyosun
Böylelerine iki karakter diyoruz,o kadar...
Takım
O
Av
P
Geri Dön