YURTHABER

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

Mamak Belediyesi, her hafta sonu bir mahallede gerçekleştirdiği temizlik çalışması kapsamında Büyükkayaş Mahallesi’ni bir uçtan bir uca bakıma aldı.Fen İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinden oluşan 200kişilik ekip, Büyükkayaş Mahallesi’ni baştan sona temizleyerek gerekli bakımları gerçekleştirdi.

Mamak Belediyesi, her hafta sonu bir mahallede gerçekleştirdiği temizlik çalışması kapsamında Büyükkayaş Mahallesi’ni bir uçtan bir uca bakıma aldı.
Fen İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinden oluşan 200
kişilik ekip, Büyükkayaş Mahallesi’ni baştan sona temizleyerek gerekli bakımları gerçekleştirdi. Her gün sahada vatandaşlarla iç içe olduklarının altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Biz bu milletin hizmetkarıyız. Milletimize hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya söz verdik. Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar sürdürdüğümüz çalışmalarla ilçemizi yeniliyoruz. Her hafta en az bir mahallemizin hızlıca çözülebilecek eksikliklerini gideriyor, köşe bucak temizliyoruz” dedi.
Köşe bucak temizlik kapsamında ekipler, sıcak asfalt serimi, peyzaj ve çevre düzenleme, park ve bahçe yenileme çalışmaları, rutin temizlik, yıkama ve süpürme çalışması gerçekleştiriyor.

Büyükkayaş Mahallesi pırıl pırıl

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın