YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çay tutkunları Çay Festivali’nde

Türk çayı ve dünya çaylarını, çeşitli ülkelerin çay kültürlerini çay severler ile paylaşmak adına düzenlenen Çay Festivali’ne İzmirliler yoğun ilgi gösterdi.Çay severleri ve çay dinamiklerini bir araya getiren festivalde, açtığı stantlarla yer alan Neslihan Keskinoğlu, ilgiden son derece mutluluk duyduklarını ifade ederek, üç gün boyunca İzmirlilere yeni tatları keşfetmelerini sağladıklarını söyledi.Festivalde ayrıca akustik konserler, canlı dans performansları, sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı bir dizi etkinlikler düzenlendi.

Çay tutkunları Çay Festivali’nde

Türk çayı ve dünya çaylarını, çeşitli ülkelerin çay kültürlerini çay severler ile paylaşmak adına düzenlenen Çay Festivali’ne İzmirliler yoğun ilgi gösterdi.
Çay severleri ve çay dinamiklerini bir araya getiren festivalde, açtığı stantlarla yer alan Neslihan Keskinoğlu, ilgiden son derece mutluluk duyduklarını ifade ederek, üç gün boyunca İzmirlilere yeni tatları keşfetmelerini sağladıklarını söyledi.
Festivalde ayrıca akustik konserler, canlı dans performansları, sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı bir dizi etkinlikler düzenlendi.

Çay tutkunları Çay Festivali’nde

Çay tutkunları Çay Festivali’nde

Çay tutkunları Çay Festivali’nde

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler