MAGAZİN

Charlize Theron: Kalbim bu iki güzel enerji deposuna ait

Charlize Theron: Kalbim bu iki güzel enerji deposuna ait

Çocuklarıyla kameraların karşısında olmamayı ve sosyal medyada yer almamayı tercih eden oyuncu Charlize Theron, Amerika'da 25 Eylül'de kutlanan Ulusal Kız Çocukları Günü nedeniyle kızlarıyla fotoğrafını paylaştı.

Oscar’lı oyuncu Charlize Theron Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda kızlarına yer verdi. 45 yaşındaki Güney Afrikalı oyuncu, kızları 5 yaşındaki August ve 8 yaşındaki Jackson'la çekildiği fotoğrafla birlikte duygulu bir mesaj paylaştı.

Bir doğum günü pastasının başında çekilen fotoğrafın altına Theron şu ifadeleri yazdı: “Kalbim bu iki güzel enerji deposuna ait. Hiçbir zaman aynı olmayacağım.”

theron-660x323
Theron, çocuklarının fotoğrafını ilk kez, Kasım 2016’da Dünya Evlat Edinme Günü’nde göstermişti.

JACKSON CİNSİYET DEĞİŞTİRME SÜRECİNDE

Henüz bebekken evlat edindiği çocuklarından Jackson, cinsiyet değişikliği süreci yaşıyor.

instagram1-660x623
Kız gibi giydirdiği için eleştirilmesine karşı, daha önce verdiği bir röportajda Jackson’ın aslında kız olduğunu söyleyen Theron, Jackson’ın en az kız kardeşi August kadar kız olduğunu söylemiş ve “Jackson 3 yaşındayken bana ‘Ben erkek değilim’ dedi. Ben de herhangi bir ebeveyn gibi ‘Peki’ dedim. İki çok güzel kız sahibiyim” demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
benim oğlumda 3 yaşında ablası olduğu için kendini kız sanıyordu bizdemi peki diyelim ne sapkın bir düşünce ona oturup anlattım babasını örnek gösterdim artık gayette güzel erkek olduğunu anlıyor anlayış dediysek bu kadarda değil ...
Geri Dön