MAGAZİN

Çukur 99. son bölümde Nejat İşler sürprizi! Çağatay Erdenet geri döndü!

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un 99. son bölümünde Nejat İşler sürprizi yaşandı. Çukur'a 82. bölümde veda eden ve Çağatay Erdenet karakterini canlandıran Nejat İşler, diziye geri döndü. Çağatay Erdenet, Cumali Koçovalı'nın gönderdiği zarfla kardeşi Arık Böke'nin öldürüldüğünü öğrendi.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka'nın başrollerde oynadığı Çukur'un 19 Ekim Pazartesi yayınlanan 99. son bölümünde Çağatay Erdenet geri döndü. Çukur'da Çağatay Erdenet karakterine hayat veren Nejat İşler aylar sonra yeniden diziye dahil oldu.

nejat

ÇAĞATAY ERDENET İSVİÇRE'DE

Çukur'un son bölümünde ise Çağatay Erdenet'in İsviçre'de gözlerden uzak bir şekilde yaşadığı görüldü. Çağatay Erdenet, Cumali'nin gönderdiği zarfla kardeşi Arık Böke'nin öldürüldüğü öğrendi. Çağatay, babası Cengiz Erdenet'e Cumali'nin Arık Böke'yi öldürdüğü haberini verdi.

Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri, Mart ayında gelen 82. bölümde diziye veda etmişti.

nejat123

Çağatay, Yamaç'ın yaptığı planla polisler tarafından suç üstü yakalanmış ve cezaevine girmişti. Ünlü oyuncu Nejat İşler de Instagram'dan paylaştığı veda mesajında "Her şey için teşekkür ederim arkadaşlar. Görüşmek dileğiyle... " notunu yazmıştı.
nejat


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler