MAGAZİN

Didem Soydan'ın Muharrem İnce'ye yanıtı olay oldu!

Sosyal medyada yaptığı yorumlarla dikkat çeken model Didem Soydan, Berat Albayrak'ın istifası sonrası Muharrem İnce'nin yorumunu pas geçmedi. Soydan İnce'ye verdiği yanıtla gündem oldu.

Didem Soydan'ın Muharrem İnce'ye yanıtı olay oldu!

Instagram ve Twitter paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen model Didem Soydan Muharrem İnce'ye verdiği yanıtla dikkat çekti.

Berat Albayrak'ın Instagram'da yayınlandığı bir açıklamayla istifa etmesi sosyal medyanın da gündemindeydi. Albayrak'ın istifası sonrası Muharrem İnce'nin yorumu da gündem oldu. İnce paylaşımında "Ekonomiyi batıranların sağlık sorunu gerekçesiyle instagram üzerinden istifa ettiği günlere şahitlik ediyoruz. Yetmez ama Evet. Sıra sende!" dedi.

Didem Soydan ise Muharrem İnce'ye İsmail Küçükkaya'ya seçim gecesi attığı "Adam kazandı" mesajını hatırlattı. Ünlü modelin "Hocam siz mesaj atmıştınız" yorumu sosyal medyaya damga vurdu.

Ekran Alıntısı

Didem Soydan'ın bu yanıtına da binlerce beğeni ve yorum geldi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
O değilde siyasetden anlamayan savaş çıksa en başta ülkeden kaçacak tipler sosyal medyadan klavye delikanlılığı yaparak gündeme gelmeye çalışıyor. Bj kadın kimki bedenini sergileyen bir mahlukat yiyosa Cumhur-u Reise yazsana bişeler bizde delikanlı diyelim...
aslan kardeşim aklınla yaşa
bı öğrenmissiniz klavye ha klavye delikanlıligi ince seni susturur aklıyla bilgisiyle emin ol adam gibi adamdır o
cumhurbaşkanına yazınca delikanlimi olunuyor süper zekâ
cumhur reis kim ki o bayanlar kime ne yazacaklarını bilir sen o beynini yorma
yeterli ülkemizde ki delikanlıların internet paketleri bitmesin...
NE KADAR SAÇMA SAPAN BİR TWET. SEÇİM SONUÇLARINI RESMİ OLARAK YSK AÇIKLIYOR. BİR BAKAN İSTİFA ETTİĞİNİ BU ŞEKİLDE AÇIKLAMAZ.
hehehe eeeeee haydi hep beraber gülelim
bunlar mı devleti yönetmeye aday?
Geri Dön