SPOR

Dirk Kuyt kurayı bildi

Feyenoordlu Dirk Kuyt kura çekiminin öncesinde 'Fenerbahçe ve Manchester United'ı istiyorum' dedi, bir kaç saat sonra gerçek oldu.

Dirk Kuyt kurayı bildi

Fenerbahçe'nin Manchester United ve Feyenoord ile aynı gruba düşmesi, inanılması güç bir öngörünün gerçekleşmesini sağladı. Sarı­lacivertlilerin eski futbolcusu Dirk Kuyt bu sabah, kura çekiminden önce yaptığı açıklamada, düşmek istediği grubu açıklamıştı.

Feyenoord'un 36 yaşındaki futbolcusu, "Eski takımım Fenerbahçe ve Manchester United ile aynı gruba düşmek isterim" demişti. Hollandalı futbolcunun bu sözlerinin ardından, bu üç takım aynı gruba düştü.

Milyonda bir gerçekleşebilecek bir olayın, Kuyt'ın sözlerinin ardından vuku bulması hayrete düşürdü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Milyonda bir gerçekleşebilecek bir olayın? 12 grup var fener 2. torbada olduğuna göre 4. torbada da Manchester United ve Feyenoord olmadığına göre 12*12 = 144 de bir ihtimal çok da zor değil. İddaaki elelmanlar ne ihtimalleri tutturuyorlar :)
@sipas seni okutmalı :)
@sipas YANLIŞ :) 11*11=121 dir. ki o da sadece 1 gruba göre incelendiğinde diğer gruptaki faktörler de işin için girerse daha da yüksek bir ihtimal olur. Neden dersen İlk torbadan Ajax ve 2. Torbadan Alkmar Hollandalı olduğu için gruba gelemezdi zaten. İhtimaller 12'den 11'e düşer. Diğer gruplardaki değişkenler de ihtimali etkiler.
kuyt gibi oyuncu mu var be.. adam adam...
Tanırım, Efendi Adamdır...
@desperado.2007 birliktemi bot bağladınız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler