YURTHABER

Eğlence mekanına çevrilen depo mühürlendi

Uşak’ta kullanılmayan bir depoyu eğlence yerine çeviren 3’ü kadın 8 şahsa 31 bin 500 TL cezai işlem uygulandı.Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Sarayaltı Mahallesi’nde kullanılmayan bir deponun müzikli yayını yapılan dans edilen eğlence mekanına çevrildiği bilgisine ulaştı.

Uşak’ta kullanılmayan bir depoyu eğlence yerine çeviren 3’ü kadın 8 şahsa 31 bin 500 TL cezai işlem uygulandı.
Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Sarayaltı Mahallesi’nde kullanılmayan bir deponun müzikli yayını yapılan dans edilen eğlence mekanına çevrildiği bilgisine ulaştı. Bu bilgiler doğrultusunda depoya operasyon düzenlendi. Operasyonda 3’ü kadın olmak üzere 8 kişiye sosyal mesafe kuralına uymamaktan 31 bin 500 TL cezai işlem yapıldı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön