YURTHABER

Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu:

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu, “Esenlik, Malatya'nın büyüyen gücü olduğunu göstermiştir”...

Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu:

Malatya Belediyesi Esenlik Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu, “Esenlik, Malatya'nın büyüyen gücü olduğunu göstermiştir” dedi.

Her yıl sağladığı istihdam ile Malatya'nın istihdam devi konumuna gelen Esenlik, Malatya'da en fazla sigorta primi ödeyen ilk on şirket arasında tekrar yerini aldı. Ramada Altın Kayısı Oteli’nde, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle düzenlenen, istihdamı teşvik plaket töreninden sonra bir açıklama yapan Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu; "Her yıl sağladığımız istihdam ile büyükşehir olan Malatya'mıza katkı sağlamak şirketimiz için gurur verici bir durum. Şirketimiz bu yıl yine en fazla istihdam teşvik primi sağlayan ilk on şirket içerisine girerek Malatya'nın büyüyen gücü olduğunu göstermiştir. Esenlik sürekli yeni yatırım alanları oluşturmakta bir çok kişiye iş imkanı sağlamakta ve Malatya'da işsizliğin azaltılmasına katkı vermektedir" şeklinde konuştu.

Esenlik'e takdim edilen istihdamı teşvik plaketini Malatya SGK İl Müdürü Mustafa Yılmaz'ın elinden Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Erhan Soylu aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın