MAGAZİN

Eşi, Sezercik'i eşi affetti, hapisten kurtuldu

Eşi Zeynep Yılmaz'ın çıkarttırdığı uzaklaştırma kararını ihlal ettiği için üç gün hapis cezası alan Sezer İnanoğlu, eşiyle uzlaşınca hapisten kurtuldu

Eşi, Sezercik'i eşi affetti, hapisten kurtuldu

Sezer İnanoğlu ile spiritüel yaşam terapisti Zeynep Yılmaz, 2015 yılında nikâh masasına oturmuştu. Ancak çift geçen yıl Kasım ayında boşanmaya karar vermişti. Boşanma davası devam ederken Zeynep Yılmaz, eşinin kendisini bedenini satmakla suçladığını belirterek savcılığa şikayette bulunmuştu.

Zeynep Yılmaz, Sezer İnanoğlu'nun "Sen bedenini sattın. Zengin avcısı kadın, seni öldüreceğim!" diyerek kendisini tehdit ettiğini iddia etmişti. Bunun üzerine İnanoğlu hakkında 'ölümle tehdit ve hakaret' suçlamasıyla dava açılmıştı. Terapist Zeynep Yılmaz, eski eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttırmıştı. Bu karara rağmen Sezer İnanoğlu'nun kendisini telefonla taciz ettiğini öne süren Zeynep Yılmaz, uzaklaştırma süresinin uzatılmasını istemişti. Mahkeme, karara aykırı davranan Sezer İnanoğlu'nun üç gün zorlama hapsine çarptırılmasına karar vermişti. İnanoğlu ise bu karara itiraz etmişti.

KARŞILIKLI PROTOKOL İMZALADILAR
Geçen günlerde görülen duruşmada, taraflar arasında uzlaşma sağlandı. Zeynep Yılmaz ve Sezer İnanoğlu'nun avukatlarının hazır bulunduğu duruşmada, iki taraf da karşılıklı protokol imzaladıklarını ve tüm taleplerinden feragat ettiklerini belirtti. Bunun üzerine Sezer İnanoğlu hakkındaki hapis cezası kaldırıldı.

SEZER İNANOĞLU KİMDİR?
Sezercik filmleriyle hafızalarda yer edinen Türk film yapımcısı ve oyuncu Sezer İnanoğlu, 1967 yılında doğdu. Çocuk yaşlarda, Sezercik adıyla çeşitli filmlerde oynadı. Büyüyünce sinemayı bıraktı ve babası Berker İnanoğlu'ndan kalan film şirketinin başına geçti. 19 Şubat 2007 tarihinde cezaevindeyken Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlendi ve gözleri doğuştan görmeyen Arzum Ayşe adında bir kız çocukları oldu. 27 Eylül 2013'te boşandılar.
8508295
Sezer İnanoğlu'nun 1996 yılında evlendiği ilk eşi sunucu Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz'daki yalılarında 23 Mart 1997'de başına tabancayla ateş ederek intihar etti. Sezer İnanoğlu'nun eşinin ölümünün ardından bunalıma girdiği iddia edildi.

Sezer İnanoğlu, üçüncü evliliğini de 30 Temmuz 2015'te spritüel yaşam terapisti Zeynep Yılmaz ile yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön