YURTHABER

'Eşime göz koydu' cinayeti

Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde 22 yaşındaki Tayfun Çelik, 'eşime göz koydu' dediği askerden izinli gelen 21 yaşındaki Bayram Aydın'ı av tüfeği ile boynundan vurup öldürdü.

'Eşime göz koydu' cinayeti

Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde 22 yaşındaki Tayfun Çelik, 'eşime göz koydu' dediği askerden izinli gelen 21 yaşındaki Bayram Aydın'ı av tüfeği ile boynundan vurup öldürdü.

Olay, dün gece Yalvaç'ta Müderris Mahallesi, Yeşil Çınar Bulvarı 96 numaralı apartmanın bodrum katında meydana geldi. İddiaya göre Tayfun Çelik, arkadaşı Bayram Aydın ile eşi D.'yi rahatsız ettiği için 1 yıldır konuşmuyordu. KKTC'de vatani görevini yapan Aydın'ın Kurban Bayramı tatili için ilçeye geldiğini ve bir kahvede oyun oynadığını öğrenen Çelik, telefonda arayıp buluşmak istedi.

'CİNAYET İŞLEDİM, GELİN BENİ ALIN'
Saat 02.00 sıralarında buluşan ikiliden Çelik, Aydın'ı av tüfeği ile boynundan vurdu. Olayın şokunu üzerinden atan Çelik daha sonra 155 Polis İmdat telefonunu arayıp, "Ben cinayet işledim, gelin beni alın" dedi. Yalvaç İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından silahla yakalanan Tayfun Çelik, "Eşim D.'ye göz koymuştu" dedikten sonra cesedin bulunduğu binayı da gösterdi. Polis, bodrum katta Bayram Aydın'ın cesedini buldu.

Apartman sakinleri binada polisleri görünce şaşkınlık yaşarken, cinayet sırasında silah sesi duymadıklarını söyledi. Cumhuriyet savcılığı olayla ilgili soruşturma açarken, Tayfun Çelik'in eşi D.'nin de ifadesine başvurulacak. Olayı haber alır almaz hastaneye koşan yakınları ve Bayram Aydın’ın annesi, morg önünde sinir krizi geçirdi.

Okuyucu Yorumları 39 yorum
iş mi yaptın şimdi sen eşine göz koydu diye adamı öldür eee şimdi eşine göz koymayacaklar mı sanki sen ömür boyu hapiste kalacan eşinde başkasıya devam edecek kendine yazık etmişsin
yok adam vurulmaz senin gibi veya senin gibiler onları boşuyorlar sen yoluna ben yoluma diyorlar...elbete vuracak..bu dunyada yaşamak tek yetmiyor niçin yaşadığını bilmeli sıkacaksın gerekirse gider paşa yatarsın..gelirsin odamı yanlış yaptı onada sıkarsın varsın ömrün hapiste gecsin..en azında dünya pisliklerden kurtulmuş olur
Doğruysa haklı.Hepimiz namusumuz için yaşıyoruz.Malesef adli yargı çökmüş.İnsanlar cezayı hak edenlere cezayı kendileri kesmek zorunda kalıyorlar.Ortalık,katil,tecavüzcü,eşkiya,piskopat kaynıyor.Her pisliğin olduğu şu ülkede İdam cezasının olmaması çok düşündürücü.
kardeş okadar yorumun arasında tek mantıklı sen konuşmuşsun tebrik ederim seni
GREENBAY RÜMUZLU KARDEŞİMİZ; HERKES ADALETİ KENDİSİ SAĞLAMAYA KALKARSA BU ÜLKENİN HALİ NE OLUR? DÜŞÜNEBİLİYORMUSUN? AYRICA, ÖLDÜRÜLEN KİŞİNİN, GERÇEKTEN SUÇLU OLDUĞUNU NEREDEN BİLİYORSUN DA KAATİLİ HAKLI BULUYORSUN? SAYGILARIMLA
ne oldu sen eşime göz koydu diye öldürdün şimdi sen cezaevine girince eşinde başkasına gitmeyeceği garantimi.
İYİ O ZAMAN SENİN EŞİNE GÖZ KOYARLARSA SEN VURMA CEZAEVİNEDE GİRME
tbii senın mezhebin geniş,belkide şuan eşinin baskalarıyla oynaştıgını bildiğin halde emınım gıkını çıkarmıyosundur.boynuzlarını bıraz kısaltta meydanlarda kalabalık yapmasın!!!
sen eşini korumazsan senin adamlığın nerede ozaman.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın