YURTHABER

Fatsa’da çocuklara havuz jesti

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ilçede bulunan çocuklara ücretsiz havuz hediyesi vereceklerini belirtti.Sosyal belediyecilik kapsamında Belediye Başkanı İbrahim Ehem Kibar, öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyesi olarak spor kompleksinde ağırlayacaklarını ifade etti.Spor kompleksi yönetiminden yapılan açıklamada, “15 yaş ve üzeri öğrencilerimiz 15 TL yerine sadece 10 TL ödeyeceklerdir.

Fatsa’da çocuklara havuz jesti

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ilçede bulunan çocuklara ücretsiz havuz hediyesi vereceklerini belirtti.
Sosyal belediyecilik kapsamında Belediye Başkanı İbrahim Ehem Kibar, öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hediyesi olarak spor kompleksinde ağırlayacaklarını ifade etti.
Spor kompleksi yönetiminden yapılan açıklamada, “15 yaş ve üzeri öğrencilerimiz 15 TL yerine sadece 10 TL ödeyeceklerdir. Program, havuz 11.00 - 17.00 saatleri arası bayanlar, 17.00 - 23.00 saatleri arası erkeklere açık olacaktır. 0-14 Yaş gurubu öğrenciler ise 23 Nisanda Spor Kompleksi’ndeki havuzu ücretsiz kullanacaklar. Yanlarında velisi olmak zorundadır” denildi.

Fatsa’da çocuklara havuz jesti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın