SPOR

Fenerbahçe Abdullah Avcı ile prensipte anlaştı iddiası

Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda en önemli hedef belirlendi. Abdullah Avcı için sezon sonuna kadar beklenecek.

Fenerbahçe Abdullah Avcı ile prensipte anlaştı iddiası

Fenerbahçe'de teknik direktör konusunda bir numaralı hedef Abdullah Avcı! Gelecek sezon başında Abdullah Avcı'yı getirmek isteyen yönetim, bu seneyi bir şekilde bitirme hedefinde. Yönetim son dönemde birçok hocayı değerlendirdi ancak net olan yol haritası şu ki, yönetim Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile gelecek sezon için prensip anlaşması sağladı ve bu sezonu bir şekilde bitirme hedefinde.

Eğer Koeman yönetiminde sonuçlar çok kötü giderse önümüzdeki günlerde geçici bir teknik adam da göreve gelebilir ama temel plan ve hedef, gelecek sezon Abdullah Avcı ile çalışmak.
Fenerbahçe bu konuda Abdullah Avcı ile bir prensip anlaşmasına da vardı. (FUTBOL ARENA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Fenerbahçemize yakışmaz ! , Ardayı oynatan bu adamdan hayır gelmez, istemiyorum .
1. lige Düşünce takıma gelmez bu sefer.
@austin111 güzelim ülkemde ne kadar aptal var ya. hala daha anlamadınızmı FENERBAHÇENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ. şike sürecinde bile küme düşürülemedi. bir sezon sonrası sırf FENERBAHÇE nin potansiyeli için lig sonu 4 lü final oynatıldı. Rıdvan dilmenin dediği gibi kırmızı kar yağar ama Fenerbahçe küme düşmez. Fenerbahçenin olmadığı bir ligin marka değeri kalmaz. özellikle ligin sonlarında düşme korkusunu yaşayan fetöcü takım tarftarları anlayın bunu.
@austin111 korkma rize gibi sivas gibi yaverleriniz olduğu sürece sizi düşürmez kendileri düşerler...
Çok komik
@ilker_1980_fjrzt İskoç liginin efsanesi Rangers düştü siz niye düşmeyesiniz. Efsane Juventus düştü Fener'de çok da güzel düşer.
@austin111 Juventus dustu ama Inter Milan Roma Lazio Fiorentina Palermo Empoli Atalanta Sampdoria Udinese Livorno Parma Catania Reggina Siena Cagliari Torino Chievo Ascoli Messina gıbı takımlar vardı bızım lıgde 3 4 takımla dıgıturk kıme satacaklardı ?
yakışır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler