SPOR

Fenerbahçe'ye 5 maç seyircisiz oynama cezası!

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Beko'ya geçen sezon Anadolu Efes ile oynanan final serisinde yaşananlar nedeniyle 5 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu'ndan Fenerbahçe Beko'ya 5 maç seyircisiz oynama cezası geldi.

SARI - LACİVERTLİ KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMA ŞÖYLE:

"Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu’nun, Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes 2018-2019 Play-off final serisinde almış olduğu kararlar neticesinde, takımımızın aşağıda belirtilen maçları seyircisiz oynamasına karar verilmiştir. Sezonun ilk haftasında oynanan İTÜ Basketbol müsabakasıyla başlayan bu uygulama, aşağıda belirtilen karşılaşmalar için de devam edecektir:

  1. hafta - 6 Ekim Pazar 20.00: Fenerbahçe Beko - Gaziantep Basketbol (yalnızca misafir takım tribünü için satış yapılacak ve yalnızca misafir takım taraftarlarına bu bölümde maçı takip etme izni verilecektir)

  2. hafta - 12 Ekim Cumartesi 20.00: Türk Telekom - Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

  3. hafta - 17 Kasım Pazar 15.15: Tofaş - Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

  4. hafta - 1 Aralık Pazar 17.30: Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

  5. hafta - 14 Aralık Cumartesi 17.30: Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (taraftarlarımız için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
karaktersiz şahsiyetsiz fenerasyon cezayı erteledi bu seneye bıraktı..anadolu efesin son maçını bilerek seyircili oynattı geçen senw finalde son naça kadar şikecikeri kolladı dopingi çi akp uşağı fenerli hidayet..
ulan her sene avrupada finallere kaliyoz ne agladin be ne agladin ezikligin daniskasi bu kadarda belli edip gulunc durumlara dusurmeyin kendinizi :D yeminlen cok egleniyom ya kuduruyolar :D :D
Şikebahceydi şimdi bir de cirkefbahce oldular pislikler..Fenerrumpatrihanesi
wayyyy hidoya bak akatlarda ipekcide yillardir oyuncularimiza bira sisesi dahil her sey atildi kufurun bini bin para bu kadar ceza verilmedi geldiginden beri fb cephe alan dusman olan hido sonunu hazirliyor
Bunlar bu cezayla ne akıllanır nede uslanır.
GS OLSAYDI AĞLAMAYA BAŞLARDI ..YOK ORGANİZE İŞLER YOK TEZGAH DİYE..AMA FENER SEYİRCİSİZ DE OLSA İŞİNİ YAPAR OBRA LİDERLİĞİNDE..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler