SPOR

Fikret Orman: Talisca'nın bonservisini almak istiyoruz

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, 5-0'lık Karabükspor maçının ardından gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Orman, Talisca'nın bonservisini sezon sonu almak istediklerini söyledi.

Fikret Orman: Talisca'nın bonservisini almak istiyoruz

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Süt kupası dediğin Türkiye kupası için neden endişeye düştün acaba dilenci başkan.
Süt kupasını iplemediği için ertelensin diyor zaten, hani şampiyonlar ligi maçı varya, bu aralar alışkın olmadığınız..
Talisca'yı alacakmış. Adamın değeri oldu 30 milyon euro, hadi git de al Fiko.
@emrah_yayan_2016 çünkü karşında vizyon gereği yenmen gereken fenerbahçe var
@emrah_yayan_2016 satın alma opsiyonu 20 öilypn euro bize ait kardeşim
Var mı paran. Cenkin parasıyla anca oyuncuların maaşlarını verdiniz. Benfice o parayı görmeden satmaz ki zaten size söz verdikleri fiyattan daha fazlasına satacaklar inş vermez diye dua ediyorlar.
@austin111 ağlamalan renkli
Daha önceki yıllarda genelde uygulama nasıl yapıldı ise ona uygun olarak maç ertelemesi gerçekleşmelidir.Yoksa falanca kulüp böyle istedi diye diğer takımlara uygulanan haksız yöntemler geçerli deyildir,olmamalıdır.Futbol federasyonu ve hakemler kurulunun eleştiri yağmuruna tutulduğu ve de onlara hiçbir güvenin kalmadığı bir ortamda gerçekleşmesi düşünülen ertelemeler daha fazla infial uyandıracaktır.
gs uefa kupası alırken şig de ki bjk derbisi bile ertelendi.Kaç maçlrını ertelediler
tamam hakemlere bir şey demeyelim de şu Arda Kardeşler'e de bir şey demeden geçilmez ki be kardeşim. Rezalet bir maç yönetti. Resmen 3 puanlarını 1 puana indirdi adamların.
avrupa kupalarında namağlup grup lideri olarak çıkan takımı kupa fikstürü ile cezalandıran ilk ve tek federasyon tff dir.
büyüksün başkan .
Lan amma döneksin kupa ertelensin diyorsun hani SÜT kupasıydı
memleket olarak sürekli bir didişme sürekli başkasının kuyusunu kazma halindeyiz nerde o eski dostluklar fair playler insanlıklar şu an da gidip fb federasyone bu teklifi yapması lazım ki ülke olarak kaynaşalım ilerleyim ama nerde hep fitne fesat reklam peşinde bütün kulüpler beşiktaşta dahil.....
Diğer Haberler