SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Atina'ya iniş yapan Fatih Terim'den ilk mesaj Yunanca oldu! ''Yıllardır şampiyon olamıyorlar, nereye gidersem gideyim, kazanmak için giderim!''

Yunanistan takımlarından Panathinaikos ile anlaşan Teknik Direktör Fatih Terim, resmi sözleşmeye imza atmak için Atina'ya iniş yaptı. Uçaktan indikten sonra Yunanca mesaj veren Terim, şampiyonluk için iddialı konuştu. Terim: "Elbette Yunan Ligi'ni takip ediyorum. Panathinaikos, Olympiakos ve AEK'yı biliyorum. Tüm takımları tanıyorum ama tüm kontrol bende değil, bu yüzden en kısa zamanda takımla tanışıp eksiklerimizi görmek ve bunun üzerinde çalışmak istiyorum." dedi.

Yunan ekibi Panathinaikos, Teknik Direktör Fatih Terim ile anlaşma sağladı. Terim, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden kalkan özel uçakla Yunanistan’ın başkenti Atina’ya iniş yaptı.

FATİH TERİM'DEN YUNANCA MESAJ

Fatih Terim'in ilk sözleri "Kalimera Panathinaikos." oldu. Şampiyonluk için iddialı konuşan Terim, "Düşünmeye gerek duymadım, hemen kabul ettim. Panathinaikos olarak şampiyonluğu istiyoruz!" ifadelerini kullandı.

Euro 2024

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler