MAGAZİN

Bella Hadid 'Yallah' notunu paylaşınca Türk takipçilerinin dikkatini çekti

Dünyaca ünlü ABD'li model Bella Hadid sosyal medya hesabı üzerinden araba arkası yazısı paylaşınca olay oldu. Hadid'in paylaşımını Türkler görünce Hadid'e yorum yağdı.

Filistin asıllı Müslüman bir babanın kızı olan Bella Hadid moda dünyasındaki başarısıyla bilinen bir isim...

Sosyal medyayı aktif kullanan Bella Hadid son paylaşımıyla TT oldu. Dün gecenin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Bella Hadid'in konuşulma sebebi ise bir paylaşımı...

640xauto

Kısa süre önce uzatmalı sevgilisi The Weeknd tarafından terk edilen Hadid sevgilisinin kendisini ima ederek yaptığı şarkıyla şoke olmuştu. 30 yaşındaki Kanadalı şarkısında şu sözler geçiyordu:

'LÜTFEN BENİ ARAMA'

"Dönüşümüz yok - Eskisi gibi olamıyoruz - Bitti - Artık aklını bu aşkla daha fazla kurcalama - Sürekli ilgi istiyorsun - Konuşmadığımız zamanlarda bile basına malzeme veriyorsun - Artık ikimiz de başkalarıylayız - Lütfen beni bir daha arama."

Hadid ise ayrılık acısıyla ve bu şarkıyla sarsılmış durumdaydı. Öyle ki ağladığı anları da paylaşmış ve gündem olmuştu. Hadid'e takipçileri "Değmez" diyerek destek olmuştu.

EpOifbRXEAA9wJm

Hadid son olarak ise bir araba arkası yazısını paylaştı. 'Yallah' yazılı arabayı paylaşan Hadid not olarak ise paylaşımına "Yallaa..." yazınca Türk takipçilerinin ilgisini çekti. Hadid'in bu paylaşımı defalarca kez Twitter'da paylaşıldı ve Hadid gündem oldu.

Türk kullanıcılar bu fotoğrafı paylaşıp "Bella'ya bunu yapan hayat bize neler yapmaz yorumlarında bulundu.

ütütü

Hadid daha sonra ağladığı anları da hesabından paylaştı.

Bella Hadid

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Yalnız yallah arapça git demek. Türklerle alakası yok!!!
Arapların ilgisini çekmiştir Türklerle ne alakası var
@cansener24 Türk dilinin yüzde ellisi Arapça zaten ne bekliyordun ? Türk Arap kardeştir din kardeşidir birdir tektir
ah ulen be enfes yanlış bir algı bence
Geri Dön