YURTHABER

Diyarbakır’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mitingi

Diyarbakır’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla miting düzenlendi.Dün akşam saatlerinde kapatılan Yenişehir ilçesindeki İstasyon Meydanı’na miting nedeniyle sabah saatlerinden itibaren çok sayıda vatandaş gelmeye başladı.

Diyarbakır’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla miting düzenlendi.
Dün akşam saatlerinde kapatılan Yenişehir ilçesindeki İstasyon Meydanı’na miting nedeniyle sabah saatlerinden itibaren çok sayıda vatandaş gelmeye başladı. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı alana girişlerde vatandaşlar üst aramasından geçirildi. Güvenlik güçleri, vatandaşların ceplerinde bulunan çakmak, makyaj malzemeleri ile alana girmelerine izin vermedi. Mini konserin verildiği mitinge katılan vatandaşlar, alkışlar eşliğinde halay çekti.

Diyarbakır’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mitingi

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön