YURTHABER

Kahramanmaraş'ta 25 yıl önce kaybolan 2 kişinin öldürülüp gömüldüğü iddiasıyla ilgili çalışma sürüyor

Kazı yapılan alanda kemik parçalarına ulaşıldı, olayla ilgili gözaltı sayısı 6'ya yükseldi

Kahramanmaraş'ta 25 yıl önce kaybolan 2 kişinin öldürülüp gömüldüğü iddiasıyla ilgili 5 kişi daha gözaltına alındı.

Haklarında 25 yıl önce kayıp başvurusu yapılan 2 kişinin öldürülerek gömüldüğü yönündeki iddia üzerine dün Ballıca Mahallesi'ndeki tek katlı evin bahçesinde başlatılan arama ve kazı çalışmaları büyük oranda tamamlandı.

Çalışmalar sırasında bazı kemik parçalarına ulaşıldığı ve incelenmek üzere uzman ekiplere teslim edildiği öğrenildi.

Emniyet Müdürlüğünün konuyla ilgili kurduğu özel ekip, dün gözaltına alınan kadının ifadelerinden de yola çıkarak 5 kişiyi daha gözaltına aldı.

Kahramanmaraş'ta 25 yıl önce haklarında kayıp başvurusu yapılan 2 kişinin öldürülerek gömüldüğü yönündeki ihbar üzerine soruşturmayı derinleştiren ekipler, dün bir evin bahçesinde arama ve kazı çalışması başlatmış, gözaltına alınan bir kadın yer gösterme işleminin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne götürülmüştü.

Kahramanmaraş'ta 25 yıl önce kaybolan 2 kişinin öldürülüp gömüldüğü iddiasıyla ilgili çalışma sürüyor

- Kazı yapılan alanda kemik parçalarına ulaşıldı, olayla ilgili gözaltı sayısı 6'ya yükseldi

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler