YURTHABER

Minik öğrenciler Cizre Emniyet Müdürlüğünü gezdi

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin daveti üzerine kuruma gelen öğrenciler İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezip, Emniyet Müdürü Eren Öztürk ile bir araya geldi.Terör olaylarının son bulduğu, huzur ve güvenliğin hakim olduğu Şırnak’ın Cizre ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin daveti üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına gelen Ahmet-i Hani ile Menderes İlk ve Ortaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezip, Emniyet Müdürü Eren Öztürk’ü makamında ziyaret etti.Makamında Cizreli öğrencileri ağırlayan Öztürk, çocuklarla bol bol sohbet edip, hayallerindeki meslek ve geleceğe dair planlarla ilgili sohbet edip gençlere tavsiyelerde bulundu.Öztürk, ziyarette çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin daveti üzerine kuruma gelen öğrenciler İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezip, Emniyet Müdürü Eren Öztürk ile bir araya geldi.
Terör olaylarının son bulduğu, huzur ve güvenliğin hakim olduğu Şırnak’ın Cizre ilçesinde Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinin daveti üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına gelen Ahmet-i Hani ile Menderes İlk ve Ortaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğünü gezip, Emniyet Müdürü Eren Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Makamında Cizreli öğrencileri ağırlayan Öztürk, çocuklarla bol bol sohbet edip, hayallerindeki meslek ve geleceğe dair planlarla ilgili sohbet edip gençlere tavsiyelerde bulundu.
Öztürk, ziyarette çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Minik öğrenciler Cizre Emniyet Müdürlüğünü gezdi

Geri Dön