SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Real Madrid'i topa tuttular! Arda Güler'in önümüzdeki sezonki adresini duyurdular...

EURO 2024'e fırtına gibi başlayan Arda Güler tüm dünyada manşetleri süslerken İspanyol basınından ilginç bir iddia ortaya atıldı. Gürcistan ağlarına olağanüstü bir gol atarak kendinden söz ettiren Arda Güler'in önümüzdeki sezon için ayrılık ihtimali olduğu ifade edildi.

Arda Güler

Arda Güler

TR Türkiye
Yaş: 19 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Real Madrid

Real Madrid'de müthiş bir sezon geçirdikten sonra EURO 2024'e de harika başlayan Arda Güler için İspanyol basınından şaşırtan bir haber geldi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

KİRALIK GÖNDERİLEBİLİR

Screenshot_1

Real Madrid'in Arda Güler hakkında kiralık gönderme planı yaptığı ifade edilirken, önümüzdeki sezon için hazırlıkların tamamlandığı ifade edildi. Real Madrid taraftarları çıkan bu haberin ardından Arda Güler'in takımda tutulması gerektiğini savundu.

"REAL MADRID YEŞİL IŞIK YAKTI"

Screenshot_2

İspanyol basınında yer alan habere göre; Real Madrid, geçtiğimiz haftalarda Real Sociedad'ın kiralık teklifine yeşil ışık yaktı. Gelişimini sürdürebilmek için ilk 11 garantisi de alan Real Madrid'in EURO 2024'ün bitişini beklediği aktarıldı.

ARDA KALMAK İSTERSE...

Screenshot_3

Real Madrid'in gönlü kiralamaktan yana olsa da, Arda Güler'in kalmayı düşünmesi halinde Sociedad'ın teklifinin reddedileceği de haberin detaylarında yer aldı.

(Planeta Madrid)

ARDA GÜLER-REAL MADRID

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler