SPOR

Ronaldo için şaka gibi transfer! Mertens'in yerine efsane olmaya geliyor...

İtalya'nın önde gelen gazetelerinden La Gazzetta dello Sport, ortalığı ayağa kaldıracan bir iddiada bulundu. Manchester United'da mutsuz olan Cristiano Ronaldo için transfer dedikodusu ortaya atan gazete, İtalya'da gündem olmuş durumda. Manchester United'dan ayrılması artık kesin olan Ronaldo'nun yeni adresi ise hayranlarını şoke edecek cinsten!

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

POR Portekiz
Yaş: 38 / Pozisyon Forvet

Manchester United macerasının yavaş yavaş sonuna yaklaşan Cristiano Ronaldo için yeni takım önerileri medyada çalkalanmaya başlandı. İtalya'nın en önde gelen gazetelerinden La Gazzetta dello Sport, ortalığı kasıp kavuracak cinsten bir iddia ortaya attı.

MERTENS'İN YERİNE GELİYOR!

63072af92225437bbe82a754

Napoli'den ayrılarak Galatasaray'a imza atan Mertens'in boşluğunu doldurmayı planlayan İtalyan kulübü Napoli, Ronaldo'nun menajeri ile görüştü. Cristiano Ronaldo da, Napoli'de oynamayı kabul etti. Bu olayın ardından La Gazzetta dello Sport, Ronaldo ile Napoli flörtünün çok yakın zamanda mutlu sonla biteceğini yazdı.

HAYRANLARI ŞOKE OLDU

3515462_b760028f96cc263bb38c10d0d0bca7b9_640x640

Cristiano Ronaldo hayranları ise bu olayın ardından büyük hayal kırıklığı yaşadı. Manchester United'dan daha küçük bir takıma imza atacak olması Ronaldo hayranlarını derinden yaraladı. İlerleyen yaşı da göz önüne alındığında bu transferin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

CRISTIANO RONALDO FOTOĞRAFLARI (HD)

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler