MAGAZİN

Sedat Peker'le fotoğrafı olan ünlüler! Hepsi silme telaşında

Yayınladığı videolarda ortaya attığı iddialarla Türkiye'nin gündeminde yer alan Sedat Peker, sadece siyaset değil, magazin dünyasında da etki yarattı. Bir dönem Sedat Peker'le fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşan ünlüler, paylaşımlarını silmeye başladı.

Sedat Peker’in videoları sadece siyasette değil magazin dünyasında da etki yarattı. Bir dönem Peker’in yanında olmakla övünen ve fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşan ünlü isimler, şimdi bu paylaşımlarını silmeye başladı.

Demet Akalın, "Reis diye yazılır adamı diye okunur. İyi ki doğdun can Reis" paylaşımı yapmış. Şarkıcı Gökhan Özen ise "Mangal yürekli adam" şarkısını Peker için yazmış.

İşte Sedat Peker'le fotoğrafı olan ünlüler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 75 yorum
resim çeken ünlüler hadi resimleri sildiler ama adamı ceza evinden ünlüler çıkarmadı ki adama 100 polis korumayı ünlüler vermediki haaaaa pardon yaaa onlar kanmış olabilir aman haa ünlüler siz kanmayın ??
Gün gelecek hepsi bir birini satacak fazla uzak degil koltuklar yavaş yavaş ellerinden gitsin bakın curcunaya
Suç örgütü lideri, "oluk oluk kanlarını akıtacağız" diye tehditler savururken, bu ülkenin İçişleri Bakanı yok muydu? Cumhuriyet savcıları neden harekete geçmedi, geçmiyor?
kimse masum değil.
Geri Dön