YURTHABER

Şırnak Belediye Başkanı Yarka, devam eden çalışmaları inceledi

Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, hafta sonu mesaisinde kent merkezinde planlanan ve devam eden çalışmaları teknik ekipler eşliğinde yerinde inceleyerek, yürütülen faaliyetlere ilişkin bilgi aldı.Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, ziyaret ve incelemeler kapsamında, Çevik halı saha ve özel bir okula ulaşımı sağlayacak yeni imar yolunu, Gündoğdu Mahallesi kırsal kesimlerinde yeni yerleşime açılan bölgeye ulaşımı sağlayacak yolda ve yapım çalışmaları devam eden Şırnak Şehirlerarası Otobüs Terminalini yerinde inceleyerek, teknik ekipler eşliğinde detaylı incelemelerde bulundu.

Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, hafta sonu mesaisinde kent merkezinde planlanan ve devam eden çalışmaları teknik ekipler eşliğinde yerinde inceleyerek, yürütülen faaliyetlere ilişkin bilgi aldı.
Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, ziyaret ve incelemeler kapsamında, Çevik halı saha ve özel bir okula ulaşımı sağlayacak yeni imar yolunu, Gündoğdu Mahallesi kırsal kesimlerinde yeni yerleşime açılan bölgeye ulaşımı sağlayacak yolda ve yapım çalışmaları devam eden Şırnak Şehirlerarası Otobüs Terminalini yerinde inceleyerek, teknik ekipler eşliğinde detaylı incelemelerde bulundu. Başkan Yarka, incelemelerin ardından yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Şırnak Belediye Başkanı Yarka, devam eden çalışmaları inceledi

Geri Dön