SPOR

Son dakika: Eljif Elmas ve Kim Min-Jae sonrası bir Fenerbahçeli daha Napoli'ye gidiyor! Ferdi Kadıoğlu, Avrupa'nın gündeminde...

Son dakika haberleri: Fenerbahçe, geçtiğimiz sezona Vitor Pereira ile başlamış ve Portekizli çalıştırıcı, Ferdi Kadıoğlu'nun mevkisinde değişikliğe gitmişti. Pereira öncesi hücum hattında görev yapan Kadıoğlu, deneyimli teknik adamla birlikte kanat bek pozisyonuna kaydırılmıştı. Daha sonra İsmail Kartal ile birlikte sağ ve sol bek mevkilerinde değerlendirilen genç yıldız, performansıyla beğeni toplamıştı. Bu sezon da Jorge Jesus ile birlikte çıkışını sürdüren Kadıoğlu için Napoli devreye girdi.

Son dakika haberleri: Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezonki çıkışını bu sezonda da devam ettiren Ferdi Kadıoğlu'nun performansı dikkat çekiyor. A Milli Takım'da da forma giyen ve birçok pozisyonda görev yapabilen genç futbolcu, teknik direktör Jorge Jesus'un gözde isimlerinden biri olmuştu. Portekizli çalıştırıcının ilk 11'deki vazgeçilmezleri arasında yer alan Ferdi Kadıoğlu için sıcak bir gelişme yaşandı.

FERDİ KADIOĞLU GÖRÜŞMELERİ BAŞLIYOR

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler