YURTHABER

Vali Masatlı: “Basit tedbirleri uygulayarak kontrollü normalleşmeyi hızlandırmak hepimizin elinde”

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, “Birkaç küçük fedakarlıkla ve basit tedbirleri uygulayarak kontrollü normalleşmeyi hızlandırmak hepimizin elinde” dedi.il genelinde korona virüs (Kovid-19) salgınının kontrol altına alınmasına yönelik çalışmalar çerçevesinde Gümüşhacıköy’de temaslarda bulunan Vali Masatlı, ilçe merkezindeki tedbir ve uygulamalarını yerinde inceledi.Masatlı’nın esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip bilgilendirmede bulunduğu incelemede, Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre Fırat, Belediye Başkanı Zehra Özyol ile İl Sağlık Müdürü Dr.

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, “Birkaç küçük fedakarlıkla ve basit tedbirleri uygulayarak kontrollü normalleşmeyi hızlandırmak hepimizin elinde” dedi.
il genelinde korona virüs (Kovid-19) salgınının kontrol altına alınmasına yönelik çalışmalar çerçevesinde Gümüşhacıköy’de temaslarda bulunan Vali Masatlı, ilçe merkezindeki tedbir ve uygulamalarını yerinde inceledi.
Masatlı’nın esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip bilgilendirmede bulunduğu incelemede, Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre Fırat, Belediye Başkanı Zehra Özyol ile İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz de yer aldı.

Vali Masatlı: “Basit tedbirleri uygulayarak kontrollü normalleşmeyi hızlandırmak hepimizin elinde”

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler