SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yunanistan Kupası'nda takımını finale çıkaran Fatih Terim için dikkat çeken manşet: Tesadüf mü? Olabilir

Panathinaikos'un başında aldığı sonuçlarla Yunanistan'da adından söz ettirmeyi başaran Fatih Terim kupada oynadığı son mücadelede PAOK'u penaltı atışlarıyla elemeyi başarırken Terim'in bu başarısı Komşu'da gündem yarattı. İşte detaylar...

Teknik direktörlük kariyerine Yunan ekibi Panathinaikos'ta devam eden Fatih Terim, aldığı başarılı sonuçlar ile adından söz ettirmeye devam ederken, son oynanan kupa mücadelesinde zorlu rakibi PAOK'u seri penaltı atışları sonucunda 6-5 mağlup ederek Yunanistan Kupası'nda finale yükselmeyi başardı.

"ŞANS ONU KOVALAYANLARA YARDIM EDER"

g-g4v8dm-x-e-a-auuy7

Terim'in bu başarısı sonrası Yunanistan'da yayın yapan In Greece, Fatih Terim'in Panathinaikos'un başında yaşadığı kırılma anlarını kaleme aldı. Haberde "Şans, onu kovalayanlara yardım eder ve özellikle sporda bir yıldıza sahip olmak gerektiği sözü doğrudur." denildi.

"TESADÜF MÜ OLABİLİR"

panathinaikos-lamia-maci-ne-zaman-hangi-kanalda-fatih-terimin-takiminin-maci-ne-zaman-panathinaikos-maci-tv85da-mi-rcz0

Haberin detayında bir maçın başa başa gittiği her senaryoda Fatih Terim'in mutlaka galip geleceğinden bahsedildi. Terim'in spordaki yıldızının yüksek olduğu vurgulandı ve "Tesadüf mü? Olabilir. Ama şans, onu kovalayanlara yardım eder ve özellikle sporda, bir yıldıza sahip olmak gerektiği söylenir!" ifadeleri kullanıldı.

In Grecce, Fatih Terim'in kısa sürede Panathinaikos'un başında birçok kırılma anı yaşadığı anları okuyucularıyla paylaştı.

Canlı Skor

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler