YURTHABER

Gaspçılardan 'eşcinsel' savunması

Adana'da Deniz D.'yi dövüp, "Cep telefonunu birisine hediye ettin farzet" diyerek telefonunu gasp eden 3 kişi gözaltına alındı.

Gaspçılardan 'eşcinsel' savunması

Adana'da yolda yürüyen Deniz D.'yi dövüp, "Cep telefonunu birisine hediye ettin farzet" diyerek telefonunu gasp eden 3 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler, eşcinsel olduğunu iddia ettikleri Deniz D.'nin telefonu kendilerine çıplak resimlerine bakmaları için verdiğini söyleyerek kendilerini savundu.

Olay, geçtiğimiz Cumartesi günü saat 21.00 sıralarında merkez Seyhan İlçesi'ne bağlı Gazipaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Yolda yürüyen Deniz D.'nin yanına gelen 25 yaşındaki Eren A., 23 yaşındaki Burak A. ve 20 yaşındaki Şükrü G., cüzdanını ve cep telefonunu istedi. Ancak Deniz D., bu isteğe olumsuz yanıt verdi. Bunun üzerine üç arkadaş, Deniz D.'yi evire çevire dövüp cüzdanını ve cep telefonunu aldı. Gaspçılar içinde para bulamadıkları cüzdanı ve sim kartı verip telefonu aldıktan sonra Deniz D.'ye "Biz bu mahallenin çocuğuyuz, bizi burada herkes tanır. Sakın polise gitme, gidersen seni öldürürüz, telefonunu bir arkadaşına hediye ettin farzet, zaten sen bizi ihbar edene kadar telefonu elden çıkarmış oluruz" diyerek kaçtı.

Deniz D., olayın ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Harekete geçen Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Gasp Büro Amirliği ekipleri, kısa sürede şüphelileri yakalayarak gözaltına aldı.

İLGİNÇ SAVUNMA
Şüpheliler, ifadelerinde Deniz D.'nin eşcinsel olduğunu belirtip kendileriyle birlikte olmak istediğini, ancak kabul etmediklerini söyledi. Bunun üzerine Deniz D.'nin, telefonundaki çıplak resimlerini göstermek istediğini ifade eden 3 şüpheli, "Şimdi benimle birlikte olur musunuz?' deyince şahsa tokat attıklarını, Deniz D.'nin de kaçınca telefonun kendilerinde kaldığını öne sürdü.
kaldı. Biz telefonu gasp etmedik" diyerek kendilerini savundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
yüzsüzlüğün şerefsizliğin geldiği son nokta.bu adilerin yaşaması haram.
şerefsizler adamın ne olduğundan size ne öylede olsa yaptığınız gasp aşalık yaratıklar belkide siz eşcinselsiniz bunu kim ispat edecek kimsenin kimseye farklılıklardan dolayı darp etmeye yada gasp etmeye hakkı yoktur kendinde hak bulanında sonu belli
utanmadan herife çamur atıyor resimde suratına baksana hiç nur var mı allah dan korkmayan üç kuruş için milletin canına kast eden aşagılık insanlar inş çıkamazsınız içerden aç olan hırsızlık yapıyor ekmek çalıyorda ya siz ne için yapıyorsunuz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın