YURTHABER

Gölcük'te yasak aşk dehşeti

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, Serpil T., sevgilisiyle birlikte, bir yıl önce evlendiği eşi İlhan Ölmez'i bıçaklayarak öldürdü.

Gölcük'te yasak aşk dehşeti

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde, 20 yaşındaki Serpil T., 17 yaşındaki sevgilis Y.K ile birlikte bir yıl önce evlendiği imam nikahlı eşi İlhan Ölmez'i bıçaklayarak öldürdü. Ölmez'in cesedini evlerinin yanına saklayan iki sevgili, olay sonrası kaçtıkları Mardin'de gözaltına alındı.

Mardin'de yaklaşık bir yıl önce imam nikahıyla evlenen Serpil T. ve İlker Ölmez, Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'ne yerleşti. Mutlu giden evlilik Serpil T.'nin 17 yaşındaki Y.K. ile yasak aşk yaşamasıyla bozuldu. Dört gün önce evlerinde Y.K yüzünden kavga eden çiftin arası iyice açıldı. İki sevgili kafa kafaya verip, İlker Ölmez'i öldürmeye karar verdi. İlker Ölmez'i evde bıçaklayarak öldüren sevgililer, cinayetin ardından cesedi bir çuvala koydu. Serpil T. ve Y.K., daha sonra da cesedi, evlerinin yanında bulunan pinşaata sakladı. Kimse görmesin diye cesedin üstünü battaniyelerle örten sevgililer Mardin'e kaçtı.

Serpil T.'in ağabeyinin Gölcük İlçe Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerine haber vermesiyle korkunç cinayet ortaya çıktı. Gölcük İlçe Asayiş Müdürlüğü ekipleri cesedi saklandığı yerden çıkardı. Mardin'de gözaltına alınan Serpil T. ve yasak aşkı Y.K.'nin işlemlerinin ardından Kocaeli'ye getirileceği belirtildi.

Öte yandan İlker Ölmez'in 17 Aralık tarihli sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta paylaştığı fotoğrafta evlenmeyi erken ölmenin nedenleri arasında göstermesi dikkat çekti.