Hapishane Haberleri

Özgür Özel'den Cübbeli Ahmet'e hapishane ziyareti! Canlı yayında ilk kez anlattı: Kötü günde bu çok önemliydi

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın ardından 'Cübbeli Ahmet'ten de CHP Genel Başkanı Özgür Özel hakkında övgü dolu sözler geldi. Hapishanedeki Özgür Özel anısını canlı yayında anlatan Ahmet Mahmut Ünlü, Özel'in kendisine sorduğu konuları açıklayıp "Kötü günde bu çok önemliydi" dedi.

Haber 08-05-2024 10:40

Cem Garipoğlu'nun şimdi de hapishanedeki son dakikaları ortaya çıktı! Vaizlerle telefon görüşmeleri, intihar ettiği poşetle ilgili çarpıcı detay...

17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u canice katlederek Türkiye'nin hafızasına kazınan Cem Garipoğlu'nun hapishanedeki son günleriyle dakikalarını nasıl geçirdiği ve son görüntüleri ilk kez ortaya çıktı. Resim yaptığı odada intihar eden Garipoğlu'nun son 1 ayda vaizlerle görüşmesinin yanı sıra intihar ettiği poşetle ilgili gerçek de dikkat çekti.

Haber 05-05-2024 09:05

Silahlı çeteler hapishane bastı, 4 bine yakın mahkum firar etti! Haiti'de çatışmalar yayılıyor, ölü sayısı artıyor

Haiti'de tam anlamıyla kaos yaşanıyor. Çetelerin hapishaneye düzenlediği silahlı saldırı sonrası 3 bin 600 mahkum firar ederken, çatışmalar ülke sokaklarına yayıldı. Bir süredir Başbakan Ariel Henry'in istifası talebiyle protestolar düzenlenen ülkede, binlerce kişi sık sık polisle karşı karşıya geliyor.

Haber 04-03-2024 08:47

Türkiye’de bir örneği yok! Gözler önünde yok oluyor... Tam 200 yıllık! 'Garip ve köhne bir halde'

‘Hilal’ ve ‘Nal’a benzeyen Türkiye neredeyse bir örneği olmayan, Osmanlı döneminde kadın hapishanesi olarak kullanılan yaklaşık 200 yıllık Gemli Tabya, gözler önünde yok oluyor.

Kadin 23-02-2024 07:22

Cezaevinden yasak aşk! Gardiyan ve mahkumun ilişkisi ifşa edildi... Hapishane dolabında cinsel ilişki yaşarken gizli kameraya yakalandılar

İngiltere'nin Birmingham bölgesindeki bir hapishanede gardiyan olarak görev yapan 25 yaşındaki Shania Begum ve mahkum Joshua Mullings arasındaki yasak aşk ifşa edildi. Mahkumla hapishane dolaplarında cinsel birliktelik yaşadığı ifade edilen gardiyan güvenlik kameralarına yakalandı. Yasak aşk ifşasının ardından gardiyan görevi kötüye kullanma suçuyla 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Trend 12-01-2024 09:34

Cinayet zanlısı kadın mahkum hapishanede öyle bir yöntemle hamile kaldı ki... Bir kez bile yüzünü görmedi! Havalandırma deliğinden sperm gönderdi

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde cinayet suçlamasıyla Turner Guilford Knight Cezaevi'nde tutulan 28 yaşındaki Daisy Link isimli mahkum sadece kadınların bulunduğu koğuşunda hamile kaldı. Yerel basında yer alan haberlere göre Link'in hiç tanışmadığını ve sadece havalandırma yoluyla konuştuğu bir üst kattaki erkek mahkumdan hamile kaldığı ifade edildi.

Trend 08-01-2024 08:40

Ülke hapishanedeki olaylarla çalkalanıyor! Gardiyanların jakuzi partileri, mesai sırasında cinsel ilişki, cep telefonu tedariği... İddialar herkesi şaşkına çevirdi

Belçika'nın en büyük hapishanesi, gardiyanlar ve diğer hapishane personelinin eylemleriyle gündeme geldi. Personelin mesai saatlerinde içinde cinsel ilişkiye girdiği ve vardiya sonrasında jakuzi partileri düzenlendikleri iddia edildi. Aynı zamanda personelin mahkumlara yasa dışı eylemlerine devam etmeleri için yardımcı oldukları da iddialar arasında yerini aldı.

Trend 29-11-2023 14:38

İsrail'deki hapishanede cinsel birliktelik skandalı! Mahkum ve 4 gardiyan kadın...

İsrail'de askerlik görevi kapsamında gardiyanlık yapan dört kadının, bir mahkumla cinsel birliktelik yaşadığı ortaya çıktı. Skandalın patlak vermesinden sonra İsrailli kadınların askerlik görevleri kapsamında yüksek güvenlikli hapishane gardiyanı olarak görev yapması yasaklandı.

Haber 30-09-2023 14:30

Hapishanede skandal aşk! Mahkum ve gardiyanın yasak aşkını mesajlaşmaları ortaya çıkarttı

İngiltere’nin Dorset bölgesinde bulunan bir hapishanede gardiyan ve mahkum arasındaki aşk ülke gündemine yerleşti. Gardiyan Aisha Golsby ve mahkum Deano Harrison’un yasak aşkını ikili arasındaki mesajlaşmalar ortaya çıkarttı. Yasak aşkın ifşa edilmesinden sonra Golsby görevinden uzaklaştırılırken 16 ay hapis cezasına mahkum edildi.

Trend 24-08-2023 07:49

Kuzey Kore'deki hapishaneler hakkında skandal iddia! Mahkumlar zorla...

Kuzey Kore yönetimi hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Kuzey Kore'nin, Çin'e ihracat ettiği malların yüzde 20'sinden fazlasını hapishanedeki mahkumlar karşılıyor.

Haber 07-08-2023 13:06

Ekvador'da hapishane isyanı: 18 ölü, 11 yaralı!

Ekvador’da bir hapishanede çıkan isyanda 18 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi yaralandı. Diğer hapishanelere de sıçrayan isyanda en az 96 gardiyan mahkumlar tarafından rehin alındı. Ekvador Devlet Başkanı Guillermo Lasso ülkedeki hapishanelerde 60 gün süreyle OHAL ilan etti.

Haber 25-07-2023 23:45

Sosyal medyayı sallayan itiraf! “Hapishanedeki nişanlım hamile kalmam için spermini sandviç torbasında gönderdi”

Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde yaşayan Nesha isimli bir kadın hapishanedeki nişanlısından hamile kalmak için kullandıkları ilginç yöntemi TikTok’tan anlattı. Amerikalı kadın mahkum nişanlısının plastik bir sandviç torbasında spermlerini göndermesinin ardından onunla çocuk sahibi olmak için çalışmalara başladığını söyledi.

Trend 24-06-2023 11:09

Mahkum yarı çıplak hapishanenin çatısına çıkıp protesto yaptı! Güneşlenir gibi uzandı... Polisler ikna etmek için saatlerce uğraştı

İngiltere’nin Durham şehrinde bulunan HMP Frankland Hapishanesi’nde hareketli dakikalar yaşandı. İsmi açıklanmayan bir mahkum kıyafetlerini çıkartarak sadece ayakkabı ve iç çamaşırıyla hapishanenin çatısına çıkıp protesto yaptı. Elinde demir bir sopa bulunan adamı çatıdan inmeye ikna etmek için polisler ve ara bulucu personeli saatler süren bir mücadele verdi.

Trend 22-06-2023 07:46

Honduras’ta kadın hapishanesinde isyan çıktı! Dumanlar çevreyi kapladı, olağanüstü hal ilan edildi: 41 ölü, onlarca yaralı

Orta Amerika ülkesi Honduras’ın başkenti Tegusigalpa yakınlarındaki Tamara kentinde bulunan Centro Femenino de Adaptacin Social (CEFAS) adlı kadın hapishanesinde isyan çıktı. Kadınlar hapishanesinde çıkan isyanda ilk belirlemelere göre çatışmada 41 kadın mahkum hayatını kaybetti. Mahkumların cansız bedenleri yangında küle dönerken hapishanenin dışında acılı aileler yakınlarından bir haber alabilmek için gözyaşlarıyla beklediler.

Trend 21-06-2023 10:48

Hapishanede yasak aşk skandalı! Evli gardiyanın mahkumla yaşadığı ilişki ifşa edildi... Ortalık bir anda karıştı

İngiltere’de bir hapishanede gardiyan olarak çalışan Roxanne Walker isimli bir kasının mahkumla ilişkisi ortaya çıktı. Evli hapishane memuru Walker kendisini “Daniel Carter’a aşık oldum” diyerek savundu. Walker hakkında görevi kötüye kullanma suçundan soruşturma başlatıldı.

Trend 02-06-2023 07:42

Hapishanede ilginç intikam planı! Kaçmayı düşünmedi bile... Yan hücresindeki adama saldırmak için duvara tünel açtı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletindeki Fulton Country bölgesinde bir hapishane ilginç intikam planına sahne oldu. Bir mahkumun kendi hücresinde açtığı delik herkesi şaşkına çevirdi. Hapishaneden kaçma amacı bulunmayan mahkumun deliği bitişiğinde bulunan hücredeki adama saldırmak için açtığı belirtildi.

Trend 24-05-2023 07:28

Eski futbolcu Dani Alves'in hapishane günleri hiç de iyi gitmiyor! Brezilyalı isim açlık grevine başladı, hiçbir şey yemiyor...

Dünyanın en çok kupa kazanan oyuncusu konumunda bulunan eski Barcelonalı Dani Alves, cinsel taciz sebebiyle çıkarıldığı mahkemece tutuklanmış ve cezaevine gönderilmişti. Yıldız futbolcunun cezaevinde açlık grevine başladığı öğrenildi.

Spor 19-03-2023 15:12

Hapishanede yasak aşk skandalı! Hapishane müdürü cinayet hükümlüsüyle evlenmek için görevinden istifa etti

35 yaşındaki hapishane müdürü Andrea Ferreyra, 35 yaşındaki mahkum Javier Duarte ile yaşadığı yasak aşkın sonrasında görevinden istifa etti. 15 yıl cinayetten hüküm giyen ve cezasını çekmesi için cezaevine gönderilen mahkuma ilk görüşte aşık olduğunu dile getiren Andrea Ferreyra’nın istifasından sonra mesajlaşmaları ifşa edilince yasak aşk ortaya çıktı.

Trend 17-03-2023 13:09

El Salvador'un çok konuşulan yeni mega hapishanesi! Gangsterlerle dolu... Dev merkezden gelen fotoğraflar büyük yankı uyandırdı

Dünyanın gündeminde El Salvador'un yeni mega hapishanesi var. Şimdiden Kuzey ve Orta Amerika'nın en korkulan iki çetesi olan MS-13 ve Calle 18'in gangsterleriyle dolmuş durumda olan hapishane, toplama kampına benzetiliyor. Bu kadar çok azılı suçlunun bir arada bulunmasının, kompleks içinde cinayet ve isyan olasılığını artırdığı belirtilirken, hapishanede çekilen fotoğraflar ise büyük yankı uyandırmış durumda.

Haber 05-03-2023 10:21

Skandal görüntüler! Koğuşunda cinsel organıyla oynayan çıplak mahkuma gardiyandan sapanlı ceza... O anlar saniye saniye kaydedildi

Rusya’daki bir hapishanede kaydedilen görüntüler ülke gündemine yerleşti. Koğuşunda tamamen çıplak bir şekilde duran ve bir anda cinsel organıyla oynamaya başlayan adama gardiyanın verdiği ceza çok konuşuldu. Cinsel organıyla oynayan mahkumu elindeki sapanla hedef alan gardiyan onu vurdu. Güvenlik kamerasına kaydedilen görüntüler kısa sürede gündem yarattı.

Trend 24-01-2023 07:36

Yattığı koğuş canlı bir fırına döndü! Hapishane mahkumu yana yana can verdi

ABD'nin Alabama eyaletinde, Montgomery'deki William E. Donaldson Cezaevi'nde yatan Thomas Lee Rutledge, hücresinde artan sıcaklık nedeniyle 42.7 santigrat derece iç sıcaklıkta hipertermiden hayatını kaybetti. Ölümünün ardından kız kardeşi soğuk bir kış gününde abisinin aşırı ısınan hapishane hücresinde pişerek ölmesinden görevlileri sorumlu tuttu ve abisi için dava açtı.

Trend 17-12-2022 16:04

Çığlık çığlığa yardım istedi! Seslere koşan gardiyanlar karşılaştıkları manzarayla gülme krizine girdi

Brezilya’nın Ceres şehrindeki bir hapishanede ilginç anlar yaşandı. Rafel Valadao isimli bir mahkum hapishaneden kaçmak için bir paln yapmıştı. Beraberindeki iki mahkum arkadaşıyla hapishanenin duvarına bir delik açan Valadao, firar etmek için harekete geçti. Ancak firar girişimi mahkumların planladıkları gibi gitmedi.

Trend 21-11-2022 10:10

Dillere destan hapishane kaçışı! Açtığı deliğe sıkışınca...

Brezilya'nın merkezindeki Ceres'te bir mahkum cezasını çekmekte olduğu hapishaneden kurtulmak istedi. Kaçmak için arkadaşlarıyla bir delik açan ve oradan geçerek özgürlüğüne kavuşmayı hedefleyen genç adam ne yazık ki bunu başaramadı.

Trend 19-11-2022 17:14

ABD'de skandal olay! 38 yıldır mahkum olan şahıs suçsuz çıktı...

ABD'de 1983 yılında vahşi bir cinayete kurban giden Roberta Wydermyer adlı kadını öldürdüğü sanılan ve 38 yıldır cezaevinde olan mahkum Maurice Hastings suçsuz çıktı. Hastings DNA testi sayesinde özgürlüğüne kavuştu. Serbest kaldıktan sonra bir açıklama yapan Hastings, "Kimseyi suçlamıyorum sadece ömrüm varken hayatın tadını çıkarmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Haber 30-10-2022 01:04

İran'da bir hapishanede yangın çıktı! Tutuklular elbiselerini ateşe verdi

İran'ın başkenti Tahran'daki Evin Hapishanesi'nde yangın çıktı. Yangının bazı koğuşlarda tutukluların elbiselerini ateşe vermesi sonucu çıktığı belirtildi. Tutuklularla gardiyanlar arasında çatışma ve arbede yaşandığı, 8 kişinin yaralandığı bildirildi.

Haber 16-10-2022 00:06

İki kadın mahkumu hamile bırakan trans mahkum cinsel organını jiletle kesmeye çalıştı

Geçtiğimiz aylarda tamamen kadınların bulunduğu bir cezaevinde iki kadın mahkumu hamile bırakmasıyla gündeme gelen trans mahkum Demi Minor bir kez daha gündem yaratmayı başardı. Kadın cezaevindeki olaydan sonra hakkında sert güvenlik önlemleri alınan ve tamamen erkeklerin bulunduğu bir cezaevine nakledilen Minor, bu kez de jiletle cinsel organlarını kesmeye çalışmayla gündem oldu.

Trend 23-08-2022 13:28

İki cezaevi çalışanı aynı mahkuma aşık olunca ortalık karıştı! ‘Uygunsuz ilişkileri’ başlarına bela açtı

Her ikisi de 25 yaşındaki hemşire Elyse Hibbs ve gözaltı memuru Ruth Shmylo, Bridgend'deki B kategorisi Parc Hapishanesi'nde görevliydi. İki cezaevi çalışanının bir mahkumla flört ettiği iddiasının ortaya çıkması üzerine görevi kötüye kullanma suçundan genç kadınların hakkında soruşturma başlatıldı.

Trend 19-08-2022 14:20

Kadın koğuşunda toplu tecavüz dehşeti! Düzinelerce mahkum memura para ödeyip...

28 kadından oluşan bir grup, ABD, Indiana, Jeffersonville'deki Clark County Şerif Departmanına dava açtı. Davanın sebebi düzinelerce erkek mahkûmun kadın kanadına girmesine izin vermesi için bir memura 1.000 dolar teklif etmiş ve bunun da toplu cinsel istismar ve tecavüze yol açmış olmasıydı.

Trend 28-07-2022 17:40

Film gerçek oldu! 33 yıl sonra suçundan aklandı

ABD'nin New York eyaletinde siyahi Steve Lopez, tecavüz suçlamasından 33 yıl sonra kurtulabildi. Mahkeme esnasında olduğu gibi basın mensupları karşısında da sessizliğini koruyan Lopez, 15 yaşında üzerine atılan iftiradan 48 yaşında kurtulmuş oldu.

Haber 26-07-2022 01:11

Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı?

Açık cezaevi izin süreleriyle ilgili detaylar araştırılıyor. Bilindiği üzere koronavirüs tedbirleri kapsamında 15 Nisan 2020'den bu yana izinlerin 31 Mayıs'a kadar uzatıldığı açıklanmıştı. Konu bugün değerlendirmeye alındı. Peki açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? İşte ayrıntılar...

Haber 23-05-2022 20:03

Nisa bebeğin annesi tahliye mi oldu? Nisa bebeğin annesi Ebru S. kimdir?

Nisa bebeğin annesi Ebru S. ile ilgili son dakika gelişmesi sonrası vatandaşlar internette araştırma yapmaya başladı. Küçük kızı, İstanbul'un Pendik ilçesinde boş bir araziye bırakan ve neredeyse ölümüne sebep olan cani anne, günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Peki Nisa bebeğin annesi tahliye mi oldu? Nisa bebeğin annesi Ebru S. kimdir? İşte detaylar...

Haber 17-05-2022 13:03

Ülke binlerce mahkumu salıverecek! Gerekçe: Kalabalık

Kenya, hapishanelerdeki kalabalığı azaltmak için 5 bin mahkumu salıvereceğini duyurdu. Ülkedeki hapishanelerde yaklaşık 53 bin mahkum bulunduğu biliniyor.

Haber 28-04-2022 22:22

İtalya'da ilginç görüntüler! Hapishane ziyaret eden Papa, ayak yıkayıp öptü

Katoliklerin ruhani lideri Papa, İtalya'da bir hapishaneyi ziyaret etti. Ayin kapsamında bazı mahkumlarım ayaklarını yıkayan Papa, daha sonra ise öptü. "Hizmet eden ilk kişiler olmalıyız, onları sömürmemeliyiz" diyen Papa'nın o görüntüleri ilginç anlara sahne oldu.

Haber 15-04-2022 11:36

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? 2022 CTE açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek?

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? sorusunun yanıtı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle belirli süreliğine izin verilen mahkumlar tarafından merak konusu oldu. Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? 2022 CTE açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek? günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Konuya ilişkin ayrıntıları sizler için derledik...

Haber 30-03-2022 10:36

Son Dakika: Yemen'de hapishaneye hava saldırısı! Çok sayıda ölü var

Son dakika haberine göre, Yemen’in kuzeyindeki bir hapishaneye Suudi Arabistan destekli Arap koalisyonu tarafından hava saldırısı düzenlendi. Hava saldırısında onlarca kişinin öldüğü bildirildi. Yaşanan hava saldırısı sonrası Sınır Tanımayan Doktorlar Örgütü, Uluslararası Kızılhaç Komitesi (ICRC) ve sivil toplum kuruluşu Save the Children (Çocukları Kurtarın Vakfı) tarafından açıklama yapıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 21-01-2022 21:24

Rus kamyon üreticisi Kamaz'dan ilginç işgücü planı!

Rusya'nın en büyük kamyon üreticisi Kamaz, işgücü açığını hapishanelerdeki mahkumlarla çözmeyi değerlendiriyor. Kamaz'ın CEO'su Sergei Kogogin, yaptığı açıklamada Kamaz'ın işgücü açığını kapatmak için mahkumları çalıştırmayı düşündüğünü söyledi.

Haber 22-12-2021 18:05

Açık görüşler ne zaman başlayacak? Açık görüş izni nasıl alınır?

Açık görüşlerin ne zaman başlayacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Pandemi döneminde askıya alınmış olan açık görüşler hakkında Adalet Bakanı Abdulhamit Gül önemli bir açıklamada bulundu. Peki açık görüşler ne zaman başlayacak ve açık görüş izni nasıl alınır? İşte ayrıntılar...

Haber 25-11-2021 00:58

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? TBMM'de kabul edildi! Açık cezaevi Covid-19 izni ne zaman bitiyor?

Açık cezaevlerinde yer alan hükümlülerin izinlerinin uzatılıp uzatılmadığı merak edilirken konuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Koronavirüs nedeniyle hükümlülerin izinli sayılmasına dair yeni süre TBMM'de kabul edildi. Peki açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Açık cezaevi Covid-19 izni ne zaman bitiyor? İşte ayrıntılar...

Haber 23-11-2021 23:53

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? 2021 Açık cezaevi izinleri ne zaman bitiyor, bitti mi?

Açık cezaevi izinlerinin uzatılıp uzatılmadığı merak ediliyor. Son olarak mahkumların cezaevi izinleri uzatılmış ve izne gönderilmişlerdi. Yasa gereği izin süreleri ise 30 Kasım tarihinde son bulacaktı. Peki 2021 açık cezaevi izinleri uzatıldı mı, ne zaman bitiyor? İşte merak edilenler...

Haber 21-11-2021 01:50

Nijerya'da hapishaneye silahlı saldırı! 575 mahkum firar etti

Batı Afrika ülkelerinden Nijerya'nın Oyo eyaletinde, hapishaneye düzenlenen silahlı saldırı sonucu 575 mahkumun firar ettiği bildirildi.

Haber 24-10-2021 02:04

Hapishaneye tank girdi! Ekvador'daki cezaevinde operasyon esnasında çatışma çıktı

Ekvador'da, cezaevinde çeteler arasında çıkan çatışmada 118 kişinin ölmesinin ardından kontrolün sağlanması için operasyonlar sürüyor. Bugün, silah seslerinin duyulduğu hapishaneye tank girerken özel birlikler ile çete mensupları arasında çıkan çatışmada bir polis ile çok sayıda mahkum yaralandı.

Haber 03-10-2021 09:44

Ekvador hapishanesindeki çatışma savaşa döndü! 116 kişi öldü, 5 kişinin başı kesildi

Güney Amerika ülkesi Ekvador'da, dün cezaevinde çeteler arasında çıkan çatışmada hayatını kaybedenlerin sayısının 116'ya, yaralı sayısının ise 80'e ulaştığı bildirildi. Öte yandan dehşete düşüren çatışma sırasında beş kişinin de başının kesildiği bildirildi.

Haber 30-09-2021 09:45

Açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Açıklama geldi! Açık cezaevi izinleri ne kadar uzatıldı?

Açık cezaevlerinin izinlerinin uzatılıp uzatılmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Koronavirüs salgın riski sebebiyle, hükümlülere Covid-19 izni verilmişti. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nden konuyla ilgili önemli bir açıklama geldi. Peki açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Açık cezaevi izinleri ne kadar uzatıldı? İşte ayrıntılar...

Haber 29-09-2021 22:20

Hapishaneden izinli çıktı, sebepsiz yere öldürdü! Akılalmaz olayla ilgili yeni gelişme

İstanbul'da cinayetten 20 yıl hapis yattıktan sonra pandemi izniyle cezaevinden çıkıp Antalya'da güvenlik görevlisi Hakan Ökten'i tabancayla öldüren Mevlüt Koyuncu'nun ömür boyu hapsi istendi.

Haber 13-09-2021 11:20

Ağırlaştırılmış müebbet nedir? Ağırlaştırılmış müebbet kimlere verilir?

Vatandaşlar ağırlaştırılmış müebbetin ne anlama geldiğini merak ediyor. Ağırlaştırılmış müebbet cezası ile müebbet hapis cezası arasında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Peki ağırlaştırılmış müebbet nedir? Ağırlaştırılmış müebbet kimlere verilir? Müebbet ile farkı nedir? İşte merak edilenler...

Haber 08-09-2021 12:52