Kripto Para Haberleri Ve Son Dakika Kripto Para Haberleri

Kripto Para Haberleri Ve Son Dakika Kripto Para Haberleri

Kripto para, gerçek paraya alternatif olarak geliştirilmiş, işlem güvenliği için şifrelenmiş bir dijital varlıktır. Kripto paralar merkeziyetsizdir ve merkezi elektronik para ve merkezi bankacılık sistemlerine bağlı değildir. 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından geliştirilen Bitcoin, ilk merkeziyetsiz kripto para olarak finans tarihine geçmiştir. Bunun ardından çıkan kripto paralara alternatif coin kelimelerinin birleştirilmesi ile kısaca altcoin adı verilmektedir. Dijital cüdanlarda saklanan kripto paralaraın genel olarak 6 özelliği bulunur: merkeziyetsizlik, işlem ve sahiplik kaydı, yeni arz oluşturma kuralları, sahipliğinin kriptografi ile sadece sahibince ispat edilebilmesi, paranın sadece sahibinin yetkisi ile el değiştirebilmesi, aynı anda aynı kripto para için birden fazla işlem yapılırsa sadece birinin yerine getirilmesi.

Kripto Para Haberleri

Kripto para piyasasına yeni düzenleme! AK Parti hazırladı, sona gelindi: Meclis'e sunulması bekleniyor

Kripto para piyasasıyla ilgili yeni düzenleme geliyor. Kripto piyasasına yasal zemin hazırlamak için yürütülen çalışmalarda sona gelinirken, söz konus düzenlemeyle denetlenebilirlik ve şeffaflığın sağlanması amaçlanıyor. Düzenlemenin yıl bitmeden Meclis'e sunulması bekleniyor.

Finans 21-11-23 18:59

Kripto para madenciliği nedir? Kripto para madenciliği nasıl yapılır?

Şifreleme biliminin kullanılmasıyla üretilen sanal paralara kripto para adı verilir. Bu sanal para birimleri günümüzde pek çok kripto para madencisinin kazanç sağlamasını mümkün kılar. Dolayısıyla kripto para madenciliği yapılması için ne gibi cihazlara ihtiyaç duyulduğu açıklanmalıdır. Buna ek olarak mining sürecinde tamamlanan matematiksel işlemlerin neler olduğu hakkında da bilgi aktarılması gerekir. Kripto para madenciliği ne kadar kazandırır?

Finans 12-11-23 21:30

Kripto para sahteciliği: Kripto para dolandırıcılığı hakkında dikkat edilmesi gerekenler

Günümüzde coin oyunları, bulut madenciliği ve sosyal medya platformları üzerinden kripto para dolandırıcılığı girişimlerinin yapıldığı görülür. Bununla birlikte çeşitli sahte uygulamalar ve sanal cüzdan platformları da kripto para kullanıcıları için tehdit oluşturur. Dolayısıyla kripto para dolandırıcılarının ne gibi yolları denedikleri ve bu suçun nasıl cezalandırıldığı hakkında bilgi sunulmalıdır. Böylelikle kripto para piyasasında daha güvenli bir şekilde işlem yapılabilecektir.

Finans 09-11-23 19:48

Kripto paramı nasıl muhafaza edebilirim? Kripto para nasıl saklanır?

Günümüzde Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve BNB gibi pek çok kripto para birimi mevcut iken söz edilen dijital paraların farklı yöntemlerle saklanması mümkündür. Bu noktada kripto para kullanıcılarının maliyete veya güvenilirlik derecesine göre bir seçim yapmaları uygundur. Dolayısıyla bireysel veya kurumsal kripto para kullanıcıları farklı yöntemlerle yatırımlarını muhafaza edebilir. Soğuk cüzdan markaları nelerdir?

Finans 07-11-23 21:44

Bir kripto paranın değeri nasıl artar? Kripto para neye göre düşer?

Günümüzde popülerleşmeye devam ettiği bilinen kripto para birimleri anlık olarak değer kaybedip kazanabilir. Bu durumu etkileyen temel husus ise kripto para birimine olan taleptir. Ancak regülasyonlar, teknolojik gelişmeler ve yatırımcıların ilgileri gibi pek çok çeşitli etmen de kripto paraların piyasa değerlerini etkiler. Dolayısıyla bir kripto para biriminin hangi durumlarda değer kazanıp kaybedebildiği detaylı olarak açıklanmalıdır.

Finans 05-11-23 14:51

Kripto para nasıl kullanılır? Kripto para ile ne satın alınır?

Blockchain adı verilen bir sistemle şifrelenip kayıt altına alınan kripto paralar günümüzde pek çok ortamda kullanılabilir. Bu para birimleri somut kıymetler olmasa da sanal cüzdanlar üzerinden alınıp satılabilir. Buna ek olarak sanal cüzdanında kripto parası bulunan kişiler bu ödeme sistemini kabul eden platformlardan alışveriş yapabilir. Kripto paranın bir diğer kullanım şekli ise borsa üzerinden yatırım amaçlı olarak satın alınıp biriktirilmesidir.

Finans 02-11-23 06:20

Kripto para nasıl çekilir? Kripto paraya el konur mu?

Ethereum, Bitcoin ve Dogecoin gibi pek çok kripto para biriminin günümüzde milyonlarca kullanıcıyla buluştuğu bilinir. Bu nedenle kripto paraların banka hesaplarına hangi platformlar üzerinden aktarılabildiği hakkında bilgi sunulmalıdır. Kripto para piyasasına yeni giriş yapan kişiler ise bu kıymetler için KDV ödenip ödenmediğini sorgular. Bu para birimlerinin devletler tarafından nasıl konumlandırıldığı incelendiği zaman ise kripto paraların hukuki işlemlere konu olup olmadığı açıklanabilir.

Finans 31-10-23 22:41

Toplam kaç tane kripto var? Hangi ülkenin kripto parası var?

Kripto paralar günümüzde NFT, stabil coin, token ve coin gibi gruplara ayrılır. Bu para birimlerinin merkezine dönüşen ülkeler ise kripto para sahiplerinin sayısı gibi parametreler dikkate alınarak saptanır. Buna ek olarak günümüzdeki toplan kripto para sayısının belirtilmesi için güncel verilerin incelenmesi gerekir. Daha sonra ise sunulan bilgilere konu olan kripto paraların üretim sürecini açıklayan madencilik terimine değinilmelidir.

Finans 29-10-23 12:39

Kripto para nereden satın alınır? En az kaç TL ile kripto para alınır?

Kripto paralar ile ödeme yapılması veya bu sanal paraların yatırım amacıyla değerlendirilmesi uygundur. Söz edilen bu dijital ödeme sistemini keşfetmek isteyenler ise genelde en az kaç TL’ye ve nereden kripto para alınabildiğini araştırır. Ancak bu noktada tek bir seçenek hakkında açıklama yapılması kripto para sisteminin işleyişini anlaşılır kılmayacaktır. Dolayısıyla sanal cüzdan oluşturularak kripto para satın alınırken kullanılan çeşitli yöntemlere ayrı ayrı değinilmelidir.

Finans 26-10-23 20:44

Kripto para nedir? Kripto paranın özellikleri nelerdir?

2008’de Bitcoin adı verilen kripto para türünün piyasaya sürülmesiyle birlikte birçok yatırımcı için yeni bir dönem başlamıştır. Buna ek olarak kripto paranın geleneksel bankacılık sistemine getirilen ilk alternatif olmasıyla da dikkat çektiği söylenmelidir. Bu nedenle kripto para mantığının kavranması sayesinde dijital ödeme sistemine yönelik bilgi edinilmesi kolaylaşır. Bahsedilen bu para biriminin yakından tanınması için ise nasıl işlendiği ve hangi türlere sahip olduğu keşfedilmelidir.

Finans 23-10-23 19:50

Yarısı toprağa gömülü ceset bulunmuştu! Kan donduran olayın gizemi çözüldü: Kripto para paylaşımı...

Tuzla'da yarısı toprağa gömülü olarak bulunan cesedin esrarı çözüldü. Cesedin boynu kırılarak öldürülen Muhammed B.'ye ait olduğu belirlendi. Muhammed B.'yi öldürülmesiyle ilgili 3 ilde düzenlenen operasyonda 5 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler birbirini suçlarken polis, hackerlik yaptığını tespit ettiği şüphelilerin kripto para paylaşımı nedeniyle cinayeti işlediğini belirledi.

Haber 21-10-23 09:36

Bu kez oldukça farklı! Uzman isim altın fiyatlarına dikkat çekip uyardı: “İşte şimdi dikkat!”

Altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri bilhassa düğün sezonu nedeniyle vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, altın ve kripto para piyasasına dikkat çekip açıklamada bulundu. Uzman isim, “Uyarıyorum işte şimdi dikkat” ifadesini kullanarak, yatırımcıları dikkatli olmaları yönünde tembihledi. Peki, bugün tam, yarım, cumhuriyet, çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte 22 Ağustos 2023 Çarşamba gününün altın fiyatları...

Finans 23-08-23 07:26

Kripto para piyasasında ani düşüş! Bitcoin ve Ethereum fiyatları geriledi

Bir süredir yatay seyir halinde olan kripto paralarda dün peş peşe yaşanan gelişmeler sonrası ani düşüş yaşandı. Düşüş etkisini özellikle de Bitcoin ve Ethereum'da gösterdi.

Finans 18-08-23 10:23

17 Mayıs 2023 Çarşamba Bitcoin kaç dolar, kaç TL? İşte Ethereum, Dogecoin, Ripple, Bitcoin fiyatları...

Bitcoin fiyatı 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları ile birlikte arama motorlarında sorgulanıyor. 19.7368 liradan, satış fiyatı ise 19.7411 liradan işlem gören doların yanı sıra euro ise bugün 21.4597 TL alış ve 21.5009 TL satış fiyatına sahip.. Ethereum, Dogecoin, Ripple, Bitcoin fiyatları merak edildi. İşte 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü Bitcoin dolar ve TL fiyatında son durum...

Finans 17-05-23 14:32

Sinop'ta yatırım vaadiyle yaklaşık 4 milyon lira dolandıran şüpheli tutuklandı

Sinop'ta, yatırım vaadiyle 16 kişiyi yaklaşık 4 milyon lira dolandıran şüpheli tutuklandı.

Yurthaber 26-04-23 10:10

Bitcoin'de sert düşüş! 3 ay sonra bir ilk... Kripto paralarda dikkat çeken hareketlilik

Bitcoin kaç dolar oldu? Bitcoin düşüyor mu? Kripto para piyasasındaki hareketlilik sürerken Bitcoin'de sert bir düşüş yaşandı. Fed Başkanı Jerome Powell'ın 'şahin' açıklamalarıyla beraber satış baskısı artmıştı. ABD'de kripto paralara yeni vergi planı ve Huobi Token'daki olağan dışı hareketler de eklenince kripto paralarda aşağı yönlü gelişme yaşandı. Öyle ki Bitcoin bu sabah itibarıyla yaklaşık 3 ay sonra ilk defa 20 bin doların altına geriledi.

Finans 10-03-23 09:21

Görüntüler dehşete düşürmüştü! Akılalmaz olayın sırrı çözüldü: 800 bin liralık kripto parası çalınınca...

Üsküdar'da bir sürücü, aracıyla yol ortasında bir taksiye son sürat çarptı. Korku dolu anlar o anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Dehşete düşüren olayın detayları da ortaya çıktı. Sürücünün, 800 bin lira değerinde kripto paranın bulunduğu cep telefonunun çalınmasıyla olayların başladığı öğrenildi. İşte akılalmaz olayın detayları...

Haber 03-03-23 18:07

Yatırımcısına servet kazandırmıştı! Ünlü milyarderden flaş paylaşım

Bitcoin 15 bin dolar seviyesine gerilemesinin ardından hızla 23 bin dolara kadar yükseldi. Ani gelen bu yükseliş, 'Boğa sezonu mu geliyor?' sorusunu beraberinde getirirken, Bitcoin'e desteğiyle bilinen milyarder yatırımcı Michael Saylor, peş peşe flaş açıklamalar yaptı. İşte detaylar...

Finans 25-01-23 15:42

Kripto para yatırımcısının gözü onda! Bitcoin (BTC) ne kadar oldu? 2022 Eylül ayından sonra bir ilk...

Yatırımcıların gözünü ayırmadığı en yüksek hacimli kripto para birimi olan Bitcoin, 2022 yılı Eylül ayının ardından ilk kez 22 bin dolar seviyesini aştı. Bitcoin'in piyasa değeri ise 2022 Kasım ayından bu yana ilk kez 400 milyar doları geçti.

Finans 21-01-23 00:19

İflas başvurusunda bulunan FTX'den çarpıcı açıklama: Korsanlar 415 milyon dolarlık kripto para çaldı

Kripto para borsalarında yaşanan hareketlilik devam ediyor. Geçen sene önce yatırımcılarını mutlu eden ardından yaşanan düşüşle yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratan kripto paralarla ilgili bir gelişme daha yaşandı. İflas başvurusunda bulunan ve dünyada gündem olan kripto para borsası FTX yaklaşık 415 milyon dolarlık kripto paranın bilgisayar korsanlarınca çalındığını duyurdu.

Finans 18-01-23 19:16

Bitcoin ne kadar? 13 Ocak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple ne kadar oldu? Kripto paralarda ani yükseliş!

Bitcoin başta olmak üzere Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi revaçta kripto paralarda ani artış görüldü. 2021'de piyasaya giren ve zararda olan kripto para yatırımcılarını güldüren yükseliş sonrası Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple'ın güncel değeri araştırılmaya başlandı. Peki Bitcoin ne kadar? 13 Ocak Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple ne kadar oldu? İşte detaylar...

Finans 13-01-23 12:06

30 Aralık Bitcoin, Ethereum, Solana ne kadar? Bitcoin, Ethereum ve Solana ne zaman yükselir? Solana resmen çakıldı!

2022 yılı Bitcoin, Ethereum ve Solana başta olmak üzere birçok kripto para için olumsuz geçti. Üst üste gelen fed faiz artışları haberleri, piyasadaki volatilite, borsa haberleri ve daha birçok etken, kripto paraların 2022'de değer kaybetmesine yol açtı. Peki 30 Aralık Bitcoin, Ethereum, Solana ne kadar? Bitcoin, Ethereum ve Solana ne zaman yükselir? İşte detaylar...

Finans 30-12-22 09:08

Stüdyoda birbirlerinin üstüne yürüdüler! Esra Erol'da gergin anlar: 1 milyon TL ile kayıplara karışan annesini böyle suçladı: Kaç tane insanla oldun belki de...

Evini, arabasını sattı. Hasta eşini ve çocuklarını ardında bırakıp 1 milyon TL ile kayıplara karıştı. Annesiyle aylar sonra canlı yayında yüzleşen genç kız öfkeden adeta deliye döndü. "Yalan atıyorsun" diyerek annesine doğru yürüdüğü anlarda anne Yeliz Doğan de "Gel hadi gel" diyerek kızının üzerine yürüdü. Tansiyonun son derece yüksek olduğu anlarda araya güvenlik ekipleri ve Esra Erol girmek durumunda kaldı.

Magazin 23-12-22 08:28

iPod'un tasarımcısıydı! Yeni cihazıyla herkesi şaşırtmayı başardı: Kredi kartı boyutunda, fiyatı ise...

iPod'un tasarımcısı Tony Fadell, yeni bir cihaz ile karşımıza çıktı. iPod'un babası olarak bilinen Fadell'in yeni cihazı görenleri ise şaşırttı. Çünkü iPod'un tasarımcısı bu kez kripto para depolamak için kredi kartı boyutunda bir cihaz tasarladı. Yeni cihazın fiyatı ise açıklandı.

Haber 07-12-22 17:11

Blockfi battı mı, iflas mı etti? En güvenilir yatırım alanlarından biri olarak bilinen Blockfi resmen battı!

BlockFi ile ilgili son dakika gelişmeleri Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi kripto para (dijital varlık) alım satımı yapan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Kripto para piyasasında deprem sürüyor. FTX'ten sonra bir açıklamada Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para kredi kuruluşu BlockFi'dan geldi. Peki, Blockfi battı mı? BlockFi iflas mı etti?

Finans 29-11-22 10:32

Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ne kadar? 27 Kasım Bitcoin, Ethereum, Dogecoin'de son durum nedir?

Bitcoin, Ethereum, Dogecoin fiyatları araştırılıyor. Kripto para piyasalarında hareketlilik devam ediyor. En son 15 bin dolar seviyesine kadar düşen Bitcoin, yeniden 16 bin doların üzerinde işlem görmeye başladı. Benzer hareketler diğer altcoinler için de geçerli. Peki Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ne kadar? 27 Kasım Bitcoin, Ethereum, Dogecoin'de son durum nedir? İşte detaylar...

Finans 27-11-22 10:58

SON DAKİKA | MASAK inceleme başlatmıştı! Kripto para borsası FTX ile ilgili karar: Mal varlıklarına el konuldu

Son dakika haberi: Kripto para borsası FTX’in ABD’de iflas süreci başlattığı, şirketin CEO'su Sam Bankman-Fried’in de istifa ettiği bildirilmişti. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran gelişmenin ardından Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, MASAK'ın FTX'in ilişkili olduğu gerçek ve tüzel kişiler nezdinde inceleme başlattığını bildirmişti. MASAK’ın inceleme başlattığı FTX hakkında açılan soruşturma sonucunda, şirket sorumlusu Sam Bankman-Fried ve diğer ilgililerin mal varlıklarına el konuldu.

Finans 23-11-22 19:47

Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin ne kadar oldu? 23 Kasım Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin fiyatları!

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin ve daha birçok kripto para değer kaybetmeye devam ediyor. 2021 yılında boğa sezonunda rekor yükselişler kaydeden kripto paralarda yeni yükselişlerin ne zaman geleceği merakla beklenirken Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin gibi sıklıkla işlem yapılan kripto varlıkların 23 Kasım'daki güncel değeri de sorgulanmaya başlandı. İşte 23 Kasım Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin fiyatları!

Finans 23-11-22 09:37

Kripto para dünyasında deprem! Yatırımcılar tedirgin... Herkes güvenilir borsa arıyor

Dünyanın en büyük ikinci kripto borsasının iflas koruması başvurusunda bulunması, kripto ekosisteminde deprem etkisi yarattı. Krizin kripto piyasalarında yılın başından bu yana yaşanan kaybı 2 trilyon dolar seviyesine çıkardığı tahmin ediliyor. Uzmanlar ise yatırımcıları likidite konusunda şeffaf olan borsalara yönelmeleri konusunda uyardı. 

Finans 21-11-22 20:33

Batan kripto paranın mağdurları basın açıklaması yaptı! 'Vaatlere kanmışlar ve satın almışlar'

Boluspor Token ismiyle piyasaya sürüldükten sonra zarar ederek batan Helenex Bilişim'e ait kripto paranın mağduru 20 kişi basın açıklaması yaptı. Ankara Barosu Avukatı Özgür Barça tarafından yapılan açıklamada "Sayıları binleri aşan insanlar bu vaatlere kanmışlar ve kripto parayı satın almışlar" ifadeleri kullanıldı.

Haber 18-11-22 18:46

BITCOIN ALAN YATIRIMCILARIN 4'TE 3'Ü KAYBETTİ! 17 Kasım Bitcoin ne kadar? BTC, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları...

Bitcoin ne kadar, sorusunun yanıtı merak edildi. Öte yandan Bank for International Settlements (BIS) tarafından yapılan araştırmaya göre yatırımcıların yaklaşık dörtte üçünün BTC'de para kaybettikleri ortaya çıktı. Bu gelişme sonrası Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple fiyatları 17 Kasım 2022 Perşembe günü arama motorlarında sorgulanıyor. Peki, 17 Kasım 2022 Perşembe günü Bitcoin ne kadar?

Finans 17-11-22 09:22

Bitcoin ne kadar? 16 Kasım 2022 Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları kaç TL? Kripto yatırımcıları bir senede 2 trilyon dolar kaybetti!

Bitcoin ile ilgili son dakika gelişmeleri ve Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi dijital varlıklarda son durum 16 Kasım 2022 Çarşamba günü vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Öte yandan FTX’in iflası sonrası para çekimlerini durduran BlockFi'nin de iflas başvurusu yapacağı öğrenildi. Peki, 16 Kasım 2022 Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple fiyatları kaç TL? İşte 16 Kasım 2022 Çarşamba günü Bitcoin fiyatında son durum...

Finans 16-11-22 08:05

Bitcoin'deki düşüş sonrası kripto piyasasına ikinci şok! 650 bin müşterisi var: FTX’ten sonra şimdi de BlockFi…

Bitcoin başta olmak üzere kripto paraları alt üst eden FTX’in iflası sonrası para çekimlerini durduran BlockFi'nin iflas başvurusunda bulunacağı öğrenildi. Temmuz ayında FTX tarafından sağlanan 400 milyon dolarlık kredi ile kurulan BlockFi, kripto paralardaki değer kaybıyla likitide sıkışıklığına girmişti. Platformun ise 650 bin kullanıcısı olduğu ifade ediliyor.

Finans 16-11-22 07:27

Kripto para tartışması kanlı bitti! Arkadaşına kurşun yağdırıp kendini vurdu

Pendik’te dehşete düşüren bir olay yaşandı. Ahmet A., kripto para alım satım nedeniyle tartıştığı arkadaşı Metin U.'ya kurşun yağdırdı. Saldırgan olay sonrası aynı silahla kendini de yaraladı. Hastaneye kaldırılan 2 kişinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. İşte olayın detayları...

Haber 15-11-22 16:25

Kripto paradan milyarlık vurgun! 100 binden fazla kişiyi dolandırdılar

Son zamanlarda artan kripto para dolandırıcılığına bir yenisi daha eklendi. Avrupa'da kripto para dolandırıcılığıyla 2 milyar 400 milyon avrodan fazla kazanç sağlayan bir şebeke, İspanya, Almanya, İsveç, Finlandiya, Letonya, Ukrayna, Gürcistan ve Arnavutluk polisinin ortak operasyonuyla çökertildi. Şebekenin birçok Avrupa ülkesinden 100 binden fazla kişiyi dolandırdığı tahmin ediliyor.

Finans 14-11-22 22:16

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? EYT'de yeni gelişme, İmamoğlu davası, FTX'in iflası, kupa eşleşmeleri...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. EYT'lilerin beklediği gün ve yıl açıklaması, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için istenen ceza, kripto para borsası FTX'in iflasını istemesi, İstanbul'da dolandırıcılara yönelik operasyon, Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri...

Haber 11-11-22 19:36

BITCOIN RESMEN ÇAKILDI! 10 Kasım Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple'da son durum ne?

Bitcoin ile ilgili son dakika gelişmeleri ve Ethereum, Dogecoin ve Ripple'da son durum haftanın dördünü gününde hem vatandaşlar hem de yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Binance'in FTX'i satın almaktan vazgeçmesi sebebiyle kripto para piyasaları resmen çakıldı. Peki, bitcoin ne kadar oldu? İşte 10 Kasım 2022 Perşembe Ethereum, Dogecoin, Ripple ve Bitcoin fiyatları...

Finans 10-11-22 09:27

Son dakika: Bitcoin ve kripto para piyasası şokta! Böylesi ilk kez oluyor: Bitcoin 15 bin dolara geriledi! 2 yılın dibi...

Son dakika haberi... Kripto para borsası Binance'ın rakibi FTX'i satın alma planı, kripto para piyasasının istikrarına ilişkin endişelere neden oldu. En yüksek hacimli kripto para birimi Bitcoin'in fiyatı ise yaklaşık iki yılın ardından ilk kez 16 bin doların altına geriledi. Öte yandan Binance, FTX’i satın almaktan vazgeçtiğini açıkladı. İşte son dakika kripto para Bitcoin'le ilgili gelişmeler...

Finans 10-11-22 07:44

Malta'daki 30 milyon dolarlık kripto para bloke edildi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yasa dışı bahis soruşturması kapsamında Halil Falyalı'ya ait Malta'daki 30 milyon dolar karşılığı kripto paraya el konuldu.

Haber 03-11-22 13:13

Bitcoin ne kadar? FED faiz kararı öncesi 1 Kasım 2022 Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin ile ilgili son dakika gelişmeleri ve Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi kripto paralarda son durum FED faiz kararı öncesi 1 Kasım 2022 Salı günü vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası (FED) faiz toplantısı öncesi vatandaşlar internette araştırma yapıyor. Toplantı yarın da gerçekleştirilecek ve FED faiz kararı saat 21.00'de açıklanacak. Peki, Bitcoin ne kadar? İşte 1 Kasım Salı günü Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin fiyatları...

Finans 01-11-22 08:22

Bitcoin ne kadar? 31 Ekim Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin ile ilgili son dakika gelişmeleri ve Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi kripto paralarda son durum vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından 31 Ekim 2022 Pazartesi günü de yakından takip ediliyor. Kripto para piyasasında son durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar dolar ve TL yatırım amaçlı kripto paralara ilişkin alım satım fiyatlarını internette sorguluyor. Peki Bitcoin ne kadar? İşte 31 Ekim Pazartesi günü Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin fiyatları...

Finans 31-10-22 08:57

Kripto parası olanları heyecanlandıran gelişme! Bitcoin'de üç hafta sonra bir ilk...

ABD Merkez Bankası'nın (Fed) enflasyona karşı faiz artırım döngüsünü yavaşlatacağı beklentisinin yatırımcıların risk iştahını artırmasıyla birlikte en yüksek hacimli kripto para birimi olan Bitcoin'in fiyatı 3 hafta sonra yeniden 20 bin doların üzerine çıktı.

Finans 26-10-22 18:34

SON DAKİKA | Ankara merkezli 8 ilde dev operasyon! 40 milyon dolarlık kripto paraya el konuldu... Dikkat çeken Halil Falyalı detayı

Son dakika: Ankara merkezli 8 ilde düzenlenen operasyonda 40 milyon dolarlık kripto paraya el konuldu. Operasyon kapsamında 46 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. 2,5 milyar lira gelir elde ettikleri belirlenen şüphelilerin, hesaplarında toplanan paraları Halil Falyalı, onun eşi, kumarhane müdürünün de aralarında bulunduğu gruba ait kripto varlık hesaplarına gönderdikleri tespit edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 20-10-22 08:27

Bitcoin ne kadar? 20 Ekim Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin ile ilgili son dakika gelişmeleri ve Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi kripto paralarda son durum vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından 20 Ekim 2022 Perşembe günü de yakından takip ediliyor. Kripto para piyasasında son durumu öğrenmek isteyen kişiler dolar ve TL yatırım amaçlı kripto paralara ilişkin alım satım fiyatlarını arama motorlarında araştırıyor. Peki Bitcoin ne kadar? İşte 20 Ekim Perşembe Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin fiyatları...

Finans 20-10-22 08:01

Destek ve direnç seviyeleri nedir? Destek ve direnç noktaları nasıl hesaplanır?

Destek ve direnç seviyeleri yatırım araçlarının değer değişimlerini öngörmek için yapılan analizler sonucunda belirlenir. Bu seviyeler fiyat değişiminin nerede son bulacağı veya trendin nerede kırılacağı yönünde öngörü sağlayabilir. Yatırımcıların en çok kullandıkları kavramlardan biri olan destek ve direnç seviyesi nedir? Destek ve direnç seviyesinin kırılması ne demektir?

Finans 16-10-22 13:34

Henüz en kötüsü yaşanmadı! Dikkat geçim derdi yaşayanlara yatırım uzmanından 'küresel ekonomi' uyarısı: Bunlara koşun!

ABD'li iş adamı ve yatırım uzmanı Robert Toru Kiyosaki IMF'nin "Geçim Kriziyle Mücadele" başlığıyla yayımladığı Dünya Ekonomik Görünüm Raporu'nun ekim sayısı sonrası sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Raporda, ekonomiye ilişkin çalkantılı ve zor bir dönemden geçildiği vurguanırken ünlü yatırım uzmanı Kiyosaki, yatırım konusunda dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. "Zengin Baba, Yoksul Baba” kitabının yazarı yatırımcıya altın, gümüş ve Bitcoin önerisinde bulundu.

Finans 15-10-22 14:40

ABD enflasyonunun açıklanmasının ardından kripto paralar ne oldu? İşte Bitcoin, Ethereum, Dogecoin'de son durum...

ABD enflasyonu 13 Ekim saat 15.30 sıralarında açıklandı. Veriler beklenen de yüksek çıktı. Bununla birlikte kripto paralarda büyük düşüş meydana geldi. Bitcoin, Ethereum Dogecoin gibi varlıklar oldukça kaybetti. Boğa sezonunda 4 bin 800 dolara kadar ulaşan Ethereum bin 150 dolara kadar düştü. İşte Bitcoin, Ethereum, Dogecoin'de son durum...

Finans 13-10-22 17:34

Bitcoin ne kadar? 12 Ekim Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple kaç dolar/TL oldu?

Bitcoin ve Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi kripto paralar ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Kripto para piyasasında son durumu öğrenmek isteyenler dolar ve TL alım satım fiyatlarını internette araştırıyor. Peki Bitcoin ne kadar? İşte 12 Ekim Çarşamba Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin fiyatları...

Finans 12-10-22 08:01

Bitcoin ne kadar? 4 Ekim 2022 Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple güncel fiyatları!

Bitcoin ile ilgili son dakika gelişmeleri Ethereum, Dogecoin, Ripple gibi kripto para alım satımı yapan yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Kripto para piyasasına ilişkin son durumu öğrenmek isteyen kişiler dolar ve TL alım satım fiyatlarını internette araştırıyor. Peki, Bitcoin ne kadar? 4 Ekim Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Ripple kaç dolar/TL oldu?

Finans 04-10-22 08:21