Fenomen Haberleri

Sosyal medya fenomeni Julia Sandoval'ın tarzı olay oldu! Büstiyer seçimi çok konuşuldu... Sadece 1 karış

Sosyal medyanın sevilen isimlerinden Julia Sandoval ayna karşında verdiği pozlarla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Kot büstiyeri ve kot eteğiyle ayna karşısında dizlerinin üzerine çökerek poz veren Julia Sandoval'ın paylaşımı beğeni topladı.

Trend 24-02-2024 11:04

Sosyal medya fenomeni Gracie Bon, dövme yaptırdığı anları paylaştı! Tepkiler gecikmedi: Kendini mahvetmişsin

Kalça ölçüleri nedeniyle sık sık manşetlerdeki yerini alan fenomen isim Gracie Bon, bu kez dövme yaptırdığı anları paylaşarak sosyal medyada kendisine yer edindi. Fenomen isim bir dövme stüdyosunda yanağına mürekkep yaptırdığı anları paylaştı. Bon'un yanağındaki dövmesini beğenen kadar beğenmeyenler de oldu.

Trend 23-02-2024 11:32

İkiz fenomenlerin müstehcen paylaşımlar yaptıkları sosyal medya hesabını bir akrabası ifşa etti! 'Annem, fotoğraflarımızı akrabamız sızdırdığında öğrendi'

İkiz sosyal medya fenomenleri April ve Amelia Maddison, sosyal medyadan yaptıkları müstehcen paylaşımları sayesinde tanınıyor. Abonelik sistemiyle devam eden bir sosyal medya uygulamasında paylaşım yapan ikizler, annelerinin hesaplarından bir akrabalarının onları ifşa etmesi üzerine haberdar olduğunu söyledi. Annelerinin çok şaşırdığını ifade eden ikizlerin itirafı çok konuşuldu.

Trend 17-02-2024 11:44

Sosyal medya fenomeni Francia James nehirde keyif yaptı! Yüzmeye çalıştığı anlar ti'ye alındı... 'Boğulma dikkat et'

Sosyal medya fenomeni Francia James hayranlarını şaşırtan birbirinden ilginç paylaşımlarına devam ediyor. Fenomen isim son olarak takipçilerinin karşısına bir nehirde yüzdüğü anlarla çıktı. James'in gönderisi kullanıcıların ilgisini çekerken fenomen ismin cesur mayo seçiminden ziyade nehirde yüzme şekli daha çok konuşuldu.

Trend 16-02-2024 14:20

'Ayaküstü çok flörtleşiyorum' dedi! Sözleri sosyal medyada gündem yaratmayı başardı: 'Hoşlanmadığım zaman cilve şov'

Dijital içerik üreticisi Nana Hera TikTok'tan yaptığı paylaşımında flört ettiği zaman yaşadığı duygu durumlarından söz etti. Fenomen ismin 'Ayaküstü çok flörtleşiyorum, flörtöz bir insanım yapım böyle' sözleriyle yaptığı paylaşımı kısa sürede kullanıcılar arasında popüler oldu. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları Hera'ya hak verdiğini dile getirirken bazıları ise tam tersi fikri savundu.

Trend 16-02-2024 13:22

Sosyal medyadan yapılan eleştirilere rest çekti! Görünüşüm hakkında kimsenin ne dediği umurumda değil

Sosyal medyada beden pozitifliğine yönelik yaptığı paylaşımları sayesinde dikkatleri üzerine çeken Clara Dao, olumsuz yorumlara sert tepki gösterdi. Sosyal medyada 500 bini aşkın takipçisi bulunan Dao hakkındaki 'düz göğüslü', 'sıska' yorumlarını umursamadığını söyleyerek cevap verdi.

Trend 15-02-2024 15:28

Yapay zeka fenomeni Milla Sofia'nın sahil pozuna beğeni yağdı! Bir gören bir daha baktı... 'Gerçek olmadığına inanamıyorum'

Yapay zeka aracılığıyla oluşturulan karakter Milla Sofia, her geçen gün takipçi sayısını arttırarak fenomene dönüşmeye devam ediyor. 140 bini aşkın takipçisi bulunan fenomen ismin Instagram biyografisinde 'yapay zeka' ibaresinin yer almasına rağmen bazı takipçileri onu hala gerçek zannetmeye devam ediyor. Sofia'nın sosyal medyadan yaptığı son paylaşımı da hayranlarından tam not almayı başardı.

Trend 15-02-2024 11:31

Sosyal medya fenomeni Chloe Amour'un itirafı herkesi şaşkına çevirdi! 'Erkeklere tövbe ettim' dedi... Peşini bırakmadıklarını söyledi

Sosyal medya fenomeni Chloe Amour, geçtiğimiz günlerde yüksek maaşı olmayan hiçbir erkekle sevgili olmayacağını dile getirmesiyle manşetlerdeki yerini almıştı. Fenomen isim bu kez ise erkeklere tövbe ettiğini söyledi ve peşlerini bırakmadıkları için onlara sitem etti.

Trend 15-02-2024 10:52

İtalya'da doğup büyüdü! Türkiye'de yaşamaya başlayan genç kızın sözleri gündem oldu... 'Türkiye'de çocuklar çok yıpranıyor'

İtalya'da doğum büyüdükten sonra bir süre hayatına Türkiye'de devam eden genç bir kızın sosyal medyadan yaptığı paylaşımı gündem yarattı. Türkiye'ye taşındıktan sonra bir süre Türkiye'de eğitim gördüğünü ifade eden genç kız, "Türkiye'de çocuklar çok yıpranıyor. Keşke sınav sistemi değişse" dedi. Sosyal medya kullanıcılarından destek yorumları yağdı.

Trend 15-02-2024 09:46

Sosyal medya fenomeni Ariella Nyssa aşka geldi! Sevgilisiyle dudak dudağa pozunu paylaştı... 'Sonsuza kadar'

Sosyal medyada beden pozitifliği ve vücut olumlamalarına yönelik olarak yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni Ariella Nyssa, Sevgililer gününü romantik bir pozla kutladı. Sevgilisiyle aşka gelen fenomen ismin ayna pozu çok konuşuldu.

Trend 14-02-2024 11:40

Fenomen Cemre Demirel'in sevgilisinden şiddet iddiası... Mesajını ifşa etti! 'Sana vurdum ve bunu kullanıyorsun?'

Genel seçim döneminde Kemal Kılıçdaroğlu'na 'Olma, olma, aday olma! Sen bu ülkede sevilen bir adam değilsin.' diyen fenomen Cemre Demirel hakkında ortaya çıkan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Demirel'in sevgilisi şiddet gördüğünü söyledi ve mesajını ifşa etti.

Magazin 14-02-2024 10:43

Sokakta gördüğü sosyal medyada fenomenine 'Kocamı baştan çıkartıyorsun' diyerek bağırdı! Paylaşımlarını kaldırmasını istedi

Sosyal medyada Kiki'nin adını kullanan Kiaraakitty, Tayvan'da sokak ortasında çekim yaptığı sırada tanımadığı bir kadının tepkisiyle karşılaştı. Eşinin takip ettiği fenomen ismi bir anda karşısında gören kadın, "Kocamı baştan çıkarmak için seksi fotoğraflar paylaşıyorsun!" diye bağırarak tepki gösterdi.

Trend 13-02-2024 09:43

Aynı anda 5 kadınla evli olan fenomen Sevgililer Günü faturasından dert yandı! Kimse dışlanmış hissedemez

Arthur O Urso isimli fenomen 'Özgür Aşk' olarak isimlendirdiği çok eşli evliliği sayesinde sosyal medyanın gündemine yerleşti. Sık sık özel hayatına dair kesitler sunarak dünya basınındaki manşetlerde yerini alan Urso, bu kez Sevgililer Günü'nden dert yandı. Eşlerinin her biri için hediye aldığını söyleyen Urso, yılın en romantik ayında hediyelere 110 bin sterlinden (yaklaşık 4 milyon 260 bin TL) fazla harcıyor.

Trend 10-02-2024 11:14

Sosyal medya fenomenin itirafı çok konuşuldu! Erkek sandığı sevgilisi kadın çıktı... Sahte penisle beni kandırmış

35 yaşındaki sosyal medya fenomeni Ashleigh Huish, erkek zanettiği sevgilisinin kadın olduğunu öğrendiğinde hayatının en büyük şokunu yaşadığını dile getirdi. Sevgilisinin 20 sterlinlik (yaklaşık 775 TL) değerinde sahte penisle cinsel birliktelik yaşadığını iddia etti. Fenomen isim sevgilisinin hüküm giymiş bir cinsel suçlu olduğunu öğrendikten sonra yaşadığı dehşeti anlattı.

Trend 10-02-2024 09:26

Bavulundan 'tuhaf titreşim sesi' gelince uçağı terk etmesi istendi! Bavulundan çıkan utandırdı... Yüzüm kıpkırmızı kesildi

Sosyal medya fenomeni Amanda Diaz Rojas, uçağında kalkışı beklerken güvenlik tarafından el bagajının kontrol edilmesi ve uçağı terk etmesinin istenmesi üzerine büyük bir şaşkınlık yaşadı. Genç kadın bavulunu açtığında ise titreşim sesinin cinsel ilişki oyuncağından geldiğini fark etti. Derin bir utanç yaşadığını ifade eden Rojas uçağa geri dönülmesine izin verildiğini söyledi.

Trend 09-02-2024 11:29

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek sessizliğini bozdu! Aynayı görünce dayanayıp poz verdi... Yorum yağmuruna tutuldu

Sosyal medyadaki müstehcen paylaşımları nedeniyle gözaltına alınan Gizem Bağdaçiçek, Türkiye'nin konuştuğu isimlerden biri haline gelmişti. Bir dönemin adından söz ettiren fenomeni bir süredir sosyal medyada sessizliğini koruyordu. Son olarak hayranlarının karşısına bir ayna pozuyla çıkan fenomen isim adeta takipçileriyle yeniden buluştu.

Trend 07-02-2024 11:59

Sosyal medya fenomeni Holly Jane yine rahat durmadı! Mağazanın ortasında yaptığı hareket gündem oldu... Çevresindekilere aldırmadı

Sosyal medya fenomeni Holly Jane yaptığı her paylaşımla sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir mağazada pantolonunu indirerek iç çamaşırını gösteren fenomen isim bu hareketini adeta bir gelenek haline getirdi. Jane bu kez de başka bir mağazada aynı hareketi yaptı.

Trend 06-02-2024 15:17

Sattığı müstehcen fotoğrafları başına bela oldu! Arkadaşlarım bunu öğrendiğinde beni küçümsediler

Sosyal medyadan cesur pozlarını satarak kısa sürede gelirini milyonlara ulaştıran Brittany Adeline, kariyerinin arkadaş çevresi ve ailesi tarafından güzel karşılanmadığını söyledi. 16 yaşındayken ailesinin evinden ayrılmak zorunda kaldığını belirten Adeline, "Geçmişten asla kaçamıyorum. Er ya da geç internette müstehcen bir pozumu buluyorlar. Arkadaşlarım bunu öğrendiğinde beni küçümsediler" dedi.

Trend 06-02-2024 10:38

'Tablet Reis' olarak tanındı! Acı dolu hikayesi gündemde: 35 kilo, çalışamıyor, 3 kişiyle bir odada yaşıyor...

Yıllar önce tablet kutusundan çıkardığı hıyar videosuyla tanınan Onurcan Güzel sosyal medyada uzun bir süre konuşulmuştu. Son olarak tarzını yenileyen fenomenin son hali çok konuşulmuştu. Tablet Reis YouTuber Testo'nun yayınladığı videoda hayatına dair bilinmeyenleri anlattı. Daha önce intihara kalkıştığını söyledi. Ünlü fenomenin sözleri yürek yaktı.

Magazin 05-02-2024 15:06

Japon sosyal medya fenomeninin restorandaki hareketi viral oldu! Sadece 4 saniyelik görüntü milyonlarca izlenmeye ulaştı

Japon YouTuber Macca'nın Tayvan'da bir restoranda yemek yerken bluzunu yukarı kaldırarak göğüslerini gösterdiği yaklaşık 4 saniyelik bir video kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaştı. Fenomen ismin restoranda bulunan diğer müşterilere aldırış etmeden yaptığı hareketi sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.

Trend 01-02-2024 13:40

Erkek arkadaşı işteyken evini pembeye boyadı! Gördüklerine inanamadı! Tepkisini sosyal medyadan paylaşınca viral oldu...

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan Chloe Fountain isimli bir kadın erkek arkadaşı işteyken hayallerini gerçekleştirmek istediğini söyleyerek ilginç bir açıklama yaptı. Tüm dünyayı kasıp kavuran Barbie filminin etkisinin devam ettiğini belirten fenomen sevgilisinin evinin dış cephesini pembe renge boyattı. Erkek arkadaşının tepkisini çekerek paylaşan fenomen ismin gönderisi kısa sürede viral oldu.

Trend 31-01-2024 15:22

Dolandırıcılıkla suçlanıyordu! Sosyal medya fenomeni Onur Elmas hakkında istenen ceza belli oldu

Devre mülk satışı ve reklamı faaliyeti adı altında bir çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen sosyal medya fenomeni Onur Elmas’ın da aralarında bulunduğu 7 kişi hakkında ‘Nitelikli dolandırıcılık’ suçundan dava açıldı. Şüpheliler hakkında, 6 yıldan 20 yıla kadar hapis cezası istendi. İşte detaylar...

Haber 26-01-2024 16:45

Sosyal medyada fenomeni Ivana Knöll, ayna karşısında dans ederek şov yaptı! Fenomen ismin figürleri gündem oldu

Sosyal medyada 3 milyonu aşkın takipçisi bulunan fenomen isim Ivana Knöll son olarak hayranlarının karşısına dans ettiği anlarla çıktı. Ayna karşısında kot şortu ve göbeğini açıkta bırakan bluzuyla çıkan Knöll'ün kıvrak dans figürlerini sergilediği anlar sosyal medyada beğeni topladı.

Trend 26-01-2024 11:16

Sosyal medya fenomenlerini üzecek haber: Bakanlık duyurdu, bu şartı sağlamayanlar artık influencer olamayacak!

Ticaret Bakanlığı, sosyal medyada reklam da yapan sosyal medya fenomenlerine yönelik çalışma başlattı. Çalışmaya göre fenomenler bakanlık tarafından verilen bir sertifikayı almak zorunda olacak.

Finans 26-01-2024 07:54

64 yaşında tamamen iş hayatını değiştirdi! Sosyal medyada müstehcen paylaşımlar yapmaya başladı... Kocam buna bayılıyor

Şu anda 69 yaşında olan bir kadın, yaklaşık 5 yıl önce OnlyFans hesabı oluşturarak müstehcen pozlarını satışa çıkartmaya başladığını anlattı. Pillow Talk podcast sunucusu Ryan Pownall'ın sorularını cevaplayan 69 yaşındaki kadın, "Kocam buna bayılıyor" dedi. Yaşlı kadının sözleri sosyal medya kullanıcılarının arasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Trend 25-01-2024 11:01

Fenomen isim 31 Mart için hayli iddialı: Aldığı ceza onu yıldırmadı! Fakirin değil, zenginin yanındayım çıkışının hikayesi şaşırtı

31 Mart yerel seçimlerinde en az büyükşehir belediye başkan adayları kadar iddialı bir isim var, o da Giresun'da muhtar adayı Zafer Fison! "Maaş için muhtar adayıyım. Fakirin değil, zenginin yanındayım” yazılı seçim afişinden dolayı aldığı ceza Fison'a geri adım attırmadı. Taşlık köyüne vaatlerini birer birer anlatan Fison, "Köyün geleceğiyle oynuyorlar" dediği seçmene ise tepkili.

Haber 23-01-2024 09:57

Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot akaryakıt pompacısı oldu! Benzinlik pozu hayranlarının beğenisini topladı... Yeni işim

Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot, 9 milyona yaklaşan takipçisiyle lüks aracına akaryakıt doldurduğu anlarda çekilen bir pozunu paylaşarak seslendi. Fenomen ismin aracının başında gofret yedi anlarda çekilen pozu hayranlarının beğenisini topladı. Tantot'un gönderisine kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Trend 20-01-2024 14:43

Sosyal medya fenomeni Arabella Chi'den cesur 'kahve keyfi' pozu! Gömleğinin içine hiçbir şey giymedi... Yetmedi iç çamaşırı altıyla poz verdi

Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur pozları sayesinde 1 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Arabella Chi geleneğini bozmadı ve hayranlarının karşısına yine son derece cesur bir kıyafet seçimiyle çıktı. Fenomen isim beyaz gömlek ve iç çamaşırı altıyla poz veren Chi hayranlarının kalp atışlarını hızlandırmayı başardı.

Trend 18-01-2024 14:14

Sosyal medya fenomeni Claudia Tihan Instagram'ın limitlerini zorlamaya devam ediyor! Yarı çıplak poz verince gündem yarattı

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak 1 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Claudia Tihan yine hayranlarının kalp atışlarını hızlandırdı. Fenomen isim Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımında üstsüz poz verdi. Tihan'ın pozu kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

Trend 18-01-2024 11:28

Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn'in bluzu göğüslerine dar geldi! Derin dekoltesi bile yeterli olmadı... Bir gören bir daha baktı

Sosyal medyada 'Barbi' lakabını kullanarak sık sık paylaşımlar yapan fenomen isim Apollonia Llewellyn bu kez hayranlarının karşısına beyaz bluz ve pantolondan oluşan bir takımla çıktı. Fenomen ismin bluzunun göğüs kupu dar gelirken pozu hayranlarının ilgisini topladı. Sosyal medya kullanıcıları fenomen ismin paylaşımına 'Resmen taşmış' yorumunu yaptı.

Trend 16-01-2024 14:47

Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot göğüs altı dekoltesiyle şov yaptı! Tişörtünü yukarı doğru kaldırdı... Göğüslerinin gözükmesine aldırış etmedi

Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitleye sahip olan Mathilde Tantot, yine hayranlarının beğenisini kazanan bir pozla sevenlerinin karşısına çıktı. Fenomen isim ayna karşısına geçerek tişörtünü yukarı doğru kaldırarak poz verdi.

Trend 16-01-2024 09:47

Twerk yaptığı videolarla ünlenmişti! Sosyal medya fenomeni Shilpa Sethi tamamen şeffaf tulumuyla sokakta dolaştı

Sosyal medyadan twerk yaparken çekilen dans videolarını paylaşarak ünlenen Shilpa Sethi cesur pozları sayesinde kısa sürede fenomene dönüştü. Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken Sethi, kalabalık bir sokakta şeffaf tulumuyla boy gösterdi. Fenomen ismin paylaşımı kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı.

Trend 12-01-2024 15:36

Sosyal medya fenomeni Ivana Knöll'ün keyif dolu anları! Önce masaj yaptırdı ardından ayna karşısına geçip kusursuz fiziğini sergiledi

Katar'da düzenlenen Dünya Kupası'nda tribünlerdeki cesur kıyafet seçimleri sayesinde "Dünyanın en seksi taraftarı" unvanını alarak sosyal medyada bir anda popülerleşen Ivana Knöll limitleri zorlayan paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Fenomen isim önce takipçileriyle masaj yaptırdığı anları paylaştı. Ardından ise siyah iç çamaşırı takımıyla ayna karşısına geçerek kusursuz fiziğini cesur bir şekilde sergiledi.

Trend 12-01-2024 12:04

Sosyal medya fenomeni Lele Pons canlı yayında zor anlar yaşadı! Poz vermek isterken martıların azizliğine uğradı... Bir anda bikinisinin ipi çözüldü

Venezüellalı sosyal medya fenomeni Lele Pons bir plajda poz vermeye çalıştığı anlarda hiç beklemediği bir hamleyle karşılaştı. Martı sürüsünün ortasında kalan genç kadın bir anda hayvanlardan birinin kendisine yaklaşarak bikini ipinin üstünü çözmesi üzerine şaşkınlığını gizleyemedi. Bikini üstü çıkan kadın elleriyle kapatarak son anda göğüslerinin gözükmesine engel oldu.

Trend 12-01-2024 11:49

Bakan Şimşek duyurdu: Bazı fenomenler hakkında çalışma başlatıldı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Başta fenomenler olmak üzere, Instagram, Twitch, TikTok ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarından gelir elde edip, bu gelirleri beyan etmeyenler hakkında çalışma başlatıldı." açıklamasını yaptı.

Finans 12-01-2024 09:54

Halka açık yerlerde cinsel ilişki seviyoruz demişti! Sevgilisiyle aşka geldi... Dudak dudağa anları beğeni topladı

Amerikalı fenomen Kaylee Killion sevgilisi Cody Nelson ile seyahat ettiği anları paylaşarak sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Dünyanın çeşitli yerlerindeki yeni yerler görme deneyimini erkek arkadaşıyla birlikte romantik anlarıyla birleştirmeyi ihmal etmeyen Kaylee Killion aşka geldi. Fenomen isim sevgilisiyle dudak dudağa çekilen pozlarını paylaştı.

Trend 11-01-2024 11:20

Eski yetişkin film yıldızı Riley Reid'ten Instagram'ın limitlerini zorlayan ayna pozları geldi! Şeffaf altı şaşkına çevirdi... Giymiş mi, giymemiş mi?

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekerek hayranlarının beğenisini toplayan eski yetişkin film yıldızı Riley Reid eski günlerini aratmayan ayna pozlarıyla geri döndü. Fenomen ismin şeffaf altıyla yaptığı paylaşımı sosyal medyada 'Giymiş mi, giymemiş mi?' tartışması yarattı.

Trend 11-01-2024 10:26

'Sanki büyülüyor insanları' Milyonlarca takipçisi var ama kimse yüzünü görmedi! O fenomen için şok iddia: Yatlar, katlar, lüks yaşam... Her şey bir mesajla başladı

Sosyal medya fenomenleriyle ilgili dolandırıcılık iddialarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan ancak kimsenin yüzünü görmediği bir fenomenin kripto para tuzağıyla dolandırıcılık yaptığı iddia edildi. Fenomenin yatlar, katlar ve lüks yaşam vaatlerine aldandıklarını belirtip mağdur olduklarını söyleyen vatandaşlar "Sanki büyülüyor insanları" dedi ve 20 bin dolar kaptırdıklarını anlattı. Diğer dolandırılanlarla rakamın 40 milyonu bulduğunu belirttiler.

Haber 10-01-2024 14:18

Şaşkına çeviren anlar! Sosyal medya fenomeni alışveriş merkezinin ortasında iç çamaşırını çıkartıp saçına toka yaptı... Yetmedi o anları bir de paylaştı

Tayvanlı sosyal medya fenomeni Iris Hsieh yaptığı paylaşımla herkesi şaşırtmayı başardı. Fenomen isim bir alışveriş merkezinde satışa sunulan yatağın üzerine oturup kırmızı renkli iç çamaşırını herkesin gözü önünde çıkarttığı anları paylaştı. İç çamaşırını toka olarak kullanarak saçını at kuyruğu yapan fenomen ismin paylaşımı kısa sürede tepkilere neden oldu.

Trend 08-01-2024 13:35

Sosyal medya fenomeni Veronika Rajek ceketinin fermuarını zar zor kapattı! O anlar Instagram'ı sallamayı başardı

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Veronika Rajek, 6 milyonu aşkın takipçisiyle ceketinin fermuarı kapatma konusunda zorluk yaşadığı anları paylaştı. Fenomen ismin paylaşımı kısa sürede hayranlarının ilgisini çekti.

Trend 08-01-2024 10:05

Sosyal medya fenomeni Pauline Tantot soğuk dinlemedi! Karda tanga bikinisiyle şov yaptı... Bir gören bir daha baktı

Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Pauline Tantot yine geleneğini bozmadı ve hayranlarının kalp atışlarını yükselten bir paylaşımla onları karşıladı. Yeni yılda da tatil maratonuna ara vermeyen Tantot 5 milyonu aşkın takipçisiyle karda tanga bikinisiyle poz verdiği anları gösterdi.

Trend 08-01-2024 09:35

İki paylaşım arasında sadece 3 gün var… Rahel Pekcan sosyal medya hesabından sevgilisinin hayatını kaybettiğini duyurdu! Ölüm nedeni ise...

Sosyal medya için ürettiği içeriklerle bilinen Rahel Pekcan bu kez sosyal medya hesabından acı bir haber duyurdu. Pekcan, sevgilisi Oğuzhan Emeç'in yaşamını yitirdiğini belirtti. Rahel'in Instagram hesabından yayınladığı son video ise görenleri mahvetti. Ünlü fenomen üç gün önce yayınladığı videoda erkek arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak battaniye hazırladığını yazdı. Fenomenin paylaşımı yürek yaktı.

Magazin 03-01-2024 09:46

Sosyal medya fenomeni, eski eşi tarafından evladının gözleri önünde öldürüldü

Instagram fenomeni ve üç çocuk annesi 33 yaşındaki Theresa Cachuela, eski eşi tarafından çocuğunun gözleri önünde vurularak öldürüldü. ABD'nin Hawaii eyaletinde yaşanan olay sonrası eski eşini öldüren koca intihar etti.

Trend 28-12-2023 10:34

'Kocası olmadan tatile gitmesi' ve 'HPV aşısı' yorumlarına dayanamadı! Fenomen Ece Taşer herkes onu konuşurken böyle ateş püskürmüştü... Hesabını kapattı

Fenomen Ece Taşer sosyal medyanın gündeminde! Paylaştığı içeriklerle dikkat çeken Ece Taşer, son olarak paylaştığı bir videoyla tartışmaların merkezine oturdu. Kocasıyla çektiği "Neden 'hanımcı' biriyle evlendim" videosu çok konuşulan fenomen, olumsuz yorumların hedefi oldu. Eşi olmadan tatile giden ünlü isme bazı kişiler adeta ateş püskürürken HPV aşısı iddiaları da ortada dolaşmaya başladı. Taşer yaptığı açıklamada yorumlara sert çıktı. Fenomenin hesabını da kapattığı görüldü.

Magazin 27-12-2023 17:54

Fenomen Ece Taşer'in kocasıyla videosu sosyal medyada gündem oldu! Tepkilere sinirlendi: Sorun sizin zihniyetinizde

Sosyal medyada ürettiği içeriklerle dikkat çeken Ece Taşer, paylaştığı son videoyla sosyal medyada gündem oldu. Kocasıyla birlikte çektiği 'Neden hanımcı biriyle evlendim' videosuyla dikkat çeken Ece Taşer, paylaşımı sonrası bazı kötü yorumlara maruz kaldı. Eşi olmadan tatile giden fenomen isme 'Sen adam için ne yapıyorsun?', 'Adama kahroldum' gibi yorumlar geldi. Ece Taşer, gelen yorumlara "Sorun sizin zihniyetinizde" diyerek ateş püskürdü. İşte detaylar...

Magazin 27-12-2023 08:32

Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot sonunda bunu da yaptı! Sere serpe küvete uzandı... Banyo yaptığı anları paylaştı

Sosyal medyada 9 milyonu aşkın takipçisi bulunan Mathilde Tantot Instagram'ın topluluk kurallarına meydan okuyan paylaşımlarına devam ediyor. Fenomen isim son olarak Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımında küvette keyif yaptığı anları gösterdi. Tantot'un paylaşımı kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı.

Trend 22-12-2023 13:47

Sosyal medya fenomeni Hülya Yenidoğmuş yaz saati uygulamasını böyle eleştirdi! Yataktan sürükleyerek çıkarttı... Bulduğu yerde uyudu

Doya Doya Moda yarışmasıyla ünlenen Hülya Yenidoğmuş paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomene dönüştü. Yenidoğmuş TikTok'tan yaptığı bir paylaşımla yaz saati uygulamasını eleştirdi. Oğluyla okula giderken başına gelenleri eğlenceli bir dille anlatan fenomen ismin paylaşımı kısa sürede viral olmayı başardı.

Trend 20-12-2023 15:34

YouTuber Ruby Franke çocuklarına işkence yaptığını itiraf etti! Kelepçeleyerek bağladı ve günlerce aç bıraktı... 'Cinler tarafından ele geçirilmişti'

YouTuber Ruby Franke, 12 yaşındaki oğlunun evden kaçarak annesi hakkında şikayette bulunması üzerine fenomen ismin çocuklarına yönelik tacizi ortaya çıktı. Mahkemede yer alan belgelere göre Franke'in çocuklarını dışarıda saatlerce çalıştırarak işkence yaptığı ve kaçmaya çalıştıklarında ayaklarını bağlayarak hapsettiği ifade edildi. Anne çocuklarının kötü ruhlar tarafından ele geçirildiğini söyleyerek kendisini savundu.

Trend 20-12-2023 09:45

Kendisi ev hanımı, kocası fayans ustasıydı! Lüks hayatları yakın markajda... Daha yeni keşfettiler beni

Sosyal medyada 'Şampiyonlar Ligi masası' olarak adlandırılan fenomenlerin dışında lüks hayatları dikkat çeken isimler de araştırılmaya devam ediyor. Ev hanımıyken kendisine ait bir parfüm markası kuran Tülay Erkan ve eşi de yakın markajda. Fayans ustası olan kocasının holding sahibi olduğu Tülay Erkan'ın Hollanda'daki şatafatlı hayatı gündem oldu.

Trend 20-12-2023 08:36