Medya Haberleri

Katie Price çırılçıplak banyodan paylaştı! “İstemediğin bir şey görebilirsin”

Ünlü şov yıldızı Katie Price sosyal medyadaki cesur paylaşımları ve estetik operasyonlarıyla popüler olmayı başardı. Yetişkinlere özel olrak hazırlanan bir sosyal medya uygulamasında seksi fotoğraf ve videolarını abonelerine satan Price, Instagram hesabının hikaye bölümünden duşun içinde çırılçıplak çekilen anlarını paylaştı. Ünlü isim hayranlarını “İstemediğin bir şey görebilirsin” diyerek uyarmayı ihmal etmedi.

Magazin 01-10-22 10:58

Hayat Bugün dizisi konusu nedir? Hayat Bugün dizisi oyuncuları kimler?

Yakın süreçte SHOW TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Hayat Bugün dizisinin yapımını O3 Medya üstleniyor. New Amsterdam'ın uluslararası ilk uyarlaması olacak olan Hayat Bugün'ün konusu ve oyuncu kadrosu da sorgulanıyor. Peki Hayat Bugün dizisi konusu nedir? Hayat Bugün dizisi oyuncuları kimler? İşte dizi hakkında merak edilenler...

Magazin 30-09-22 13:36

Yunan medyasının 'göçmen geçişi' iddialarına Edirne Valiliği'nden yanıt! 'Asılsız olduğu anlaşılmıştır'

Yunan medyasında Türkiye- Yunanistan hudut hattında çekildiği iddia edilen göçmenlerin geçişine ilişkin görüntü ve haberlerin asılsız olduğu duyuruldu. Edirne Valiliği'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada "Çok yönlü araştırmalarda iddiaların asılsız olduğu anlaşılmıştır." ifadeleri kullanıldı.

Haber 13-09-22 18:31

Yunan basını çalkalandı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri ülkede ses getirdi...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Samsun Çarşamba Havalimanı'nda düzenlenen TEKNOFEST KARADENİZ 2022'de "Ey Yunan, bak tarihe bak, tarihe dön, çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olur, ağır. Yunanistan'a bizim tek cümlemiz var, İzmir'i unutma." sözleri ülke basınında geniş yer buldu.

Haber 03-09-22 23:08

Medya

Medya Hakkındaki Haberler Mynet'te. Medya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.