MAGAZİN

Hazar Ergüçlü'nün sütyensiz ve makyajsız pozları olay oldu

Hazar Ergüçlü'nün sütyensiz ve makyajsız pozları olay oldu

Kendisinden 19 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile yaşadığı aşkla zaman zaman eleştirilen oyuncu Hazar Ergüçlü, Instagram hesabı üzerinden makyajsız fotoğraflarını paylaştı.

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü son dönemde reklam filmleriyle dikkat çekiyor. Sık sık kendisinden büyük sevgilisi Onur Ünlü ile gündeme gelen Ergüçlü rol aldığı dizilerdeki başarısıyla da beğeni topluyor. Herkesin eve kapandığı salgın günlerinde bir paylaşım yapan Hazar Ergüçlü hayranlarından beğeni topladı.

3

Beyaz askılı bir body ile poz veren güzel oyuncunun sütyensiz hali hayranlarının gözünden kaçmadı. Ergüçlü fotoğraflarını ise yoruma kapadı. Ergüçlü'nün bu pozlarına beğeni yağdı.

1

Oyuncu Hazar Ergüçlü'nün, Çağatay Ulusoy ve Taner Ölmez ile sevişme sahneleri magazin gündemine damga vurmuştu.

2

Güzel oyuncu yaptığı açıklamada "Her şeyden önce ben oyuncuyum. Rol neyi gerektiyorsa onu yapıyorum. O sahneler de zor geçmedi" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
AHLAK yoksunu millet DEVLET hatta dünya salgindan dolayı can çekişiyor sen çıkmış çiplak pozlar verip show yapıyorsun umarım en yakın zamanda sana virüs bulaşırda..hastalarin neler çektiğini anlarsında bir daha ahlaklı olmayi öğrenirsin bu arada bu gibi haberi yapanlarıda kınıyorum böyle sıkıntılı bir dönemde yazıklar olsun
bı halta benzemiyolar Bizim ünlüler makyajsız zaten buda öyle.
serenay gibi sende anladın, soyunmadan para yok..
Kesinlikle katılıyorum
Geri Dön