YURTHABER

Her Yaşa Eğlence

Maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme sloganıyla, yüzlerce markayı en uygun fiyata almak isteyenlerin sürekli...

Her Yaşa Eğlence

Maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme sloganıyla, yüzlerce markayı en uygun fiyata almak isteyenlerin sürekli ziyaret ettiği bir yaşam alanı olan Adana Optimum Outlet AVM, aralarında Fun Gate’in de bulunduğu sınırsız eğlence mekanlarıyla da ziyaretçi çekiyor.

Her yaşa uygun eğlencenin bulunduğu Lazer Tag, 5D Simülatör, Tırmanma Duvarı, Mini Golf, Video Game ve geniş kafeteryası ile eğlencede sınır tanımayan Fun Gate Adana Optimum Outlet Adana’da, üçüncü kattaki 1500 metrekarelik geniş alanında unutulmaz anlar yaşatıyor.

Fun Gate Adana Optimum İşletme Müdürü Sedat Yersen, oyunların yanı sıra sis ve ses efektleri içerisinde yaratılan harika ambiyans çerçevesinde unutulmayacak doğum günleri ve gruplara özel parti organizasyonları da yaptıklarını, eğlence, heyecan ve özel günler için sınırsız ve güler yüzlü hizmet sunduklarını söyledi

Adrenalinden hoşlananlar için çok değişik oyunların bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Son günlerde en fazla ilgi gören oyunlardan biri Laser Tag (Lazer Paintball) oyunudur. Laser Tag, en az 2 kişiyle bireysel ya da gruplar halinde toplam 18 kişiye kadar takım halinde de oynayabileceğiniz en heyecanlı oyunlardan biri. Özel olarak hazırlanmış 2 katlı, 500 metrekarelik arenada lazer yeleklerini giydikten sonra Lazer tabancalarıyla yapacağınız bu eğlenceli oyunda, en çok puan alan kişi veya takım galip sayılıyor. Ancak, Lazer Tag oynamak için en az 7 yaşında olma koşulu olduğu da unutulmamalı."

Sedat Yersen, bir spor ve eğlence merkezi olduklarını belirterek, "İşletmemize aileler, çocuklarını rahatlıkla emanet edebilecekleri gibi geniş bir alanda yer alan kafeteryamızda dinlenip yorgunluk çaylarını içerken, uygun fiyatlarımızla yemeklerini de yiyerek çocuklarına nezaret edebilirler. Her yaşa eğlence konseptimize bağlı olarak tüm Adanalıları işletmemizi keşfetmeye ve değişik heyecan dolu oyunlarımızı tanımaya davet ediyorum” dedi.

Bu arada, uzun tatilin yaklaşmasıyla birlikte öğrenciler gruplar halinde Fun Gate’e koşuyor. Burç Çukurova İlköğretim Okulu da bu eğlenceye katılanlar arasında yer aldı. Öğretmenleri Özgür Tokat ile 40 kişilik grup halinde Fun Gate’ye gelen öğrenciler doyasıya eğlendiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın