SPOR

CANLI

İsmail Kartal: Ölene kadar unutmayacağım

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, Başakşehir maçı sonrası sert konuştu, "Bu yaşadıklarımı ölene kadar unutmayacağım." dedi.

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'de bu sezon eleştirilerin odağında kalan İsmail Kartal, Başakşehir maçı sonrası adeta patladı.

İsmail Kartal,

[Maçtan kareler-![Başakşehir - Fenerbahçe maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/1951991/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4684-basaksehir-fenerbahce-macindan-kareler.html)

"Bu sezon nasıl bir mücadele olduğunu herkes gördü. Sezon başından beri yaşananlar herkesin malumu... Ben herkesin vicdanına bırakıyorum. Bize yapılanlar ve başkasına yapılmayanlar... Her şeyi biliyoruz. Biz Fenerbahçeliler olarak, bu mücadeleyi alnımızın akıyla sürdürdük. Bu yaşananları ölene kadar unutmayacağım..." açıklamasında bulundu ve soru almadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
adaletin oldugu bir ligde ilk 3 e giremezsin 6s......
@sensizman35 adaletin olduğu bir ligde ikinci kümedeydin fenevbahçe
her zaman uzatmalarda gol atamazsınız ..iyi alıştın
@valencia1975adaletin olmadığı yerde şikesaray ve bizans oyunları vardır. tarih bunlarıda yazıyor.
BİR KERE DE SUSMAYI ÖĞRENSENİZ BİR KERE DE ADAM OLMAYI ÖĞRENSENİZ AMA NERDEEEEEEEEEEE NOLMUŞ LAN BU SENE SENDE AZİZEDEN ÖĞRENDİN DİMİ BAŞARISIZLIK SONUCUNDA TARAFTARIN ÖNÜNE BAŞKA YEMLER ATMAYI BURSA MAÇINDA TAKIM MAĞLUP SANA GOL LAZIM 87. DAKİKADA DEFANS OYUNCUSUNU BAŞKALARI MI ALDIRDI SANA HAKEMLERİN YÜZÜNE BAKA BAKA KÜFÜREDEN FUTBOLCULARINA KART GÖSTERMEKTEN KORKAN HAKEMLERİ BAŞKALARI MI YÖNETTİ SOYUNMA ODALARI VE HAKEM KORİDORLARINDA ELİNDE VAZALİNLE GEZERKEN BAŞKALARI MI ENGEL OLDU NOLDU ANLAT BAKALIM KÜÇÜK EMRAHI GEÇTİNİZ LAN DAHA ÖNCE 3 TEMMUZ SÜRECİ TUTTURDUNUZ BU MAÇA KADAR HERŞEY İYİ
Takım
O
Av
P
Geri Dön