MAGAZİN

İşte Münir Özkul'un biri ünlü 4 eşiyle hiç bilinmeyen oğlu ve kızları

93 yıllık ömrüne tam 4 evlilik sığdıran usta oyuncu Münir Özkul'un bu evliliklerinden 3 çocuğu oldu. Özkul'un kızı Güner hariç diğer iki çocuğu çok fazla tanınmıyor.

İşte Münir Özkul'un biri ünlü 4 eşiyle hiç bilinmeyen oğlu ve kızları

Ölümü ile tüm Türkiye'yi yasa boğan Münir Özkul, 93 yıllık ömrüne tam 4 evlilik sığdırdı. Oyunculuk kariyerinde 400'den fazla filmde rol alan Özkul'un bu evliliklerinden pek tanınmayan 2 kızı ve 1 oğlu oldu.

KENDİ GİBİ ÜNLÜ BİR OYUNCU
Özkul'un çocuklarından ikisi ilk eşi Şadan Özkul'dan dünyaya geldi. Bunların isimleri Ferdi ve Hayriye'idi. Münir Özkul'un ikinci eşi de kendisi gibi ünlü bir oyuncuydu. Özkul'un, Suna Selen ile yaşadığı evlilikten de kızı Güner Özkul dünyaya geldi.

Münir Özkul'un ilk evliliği Şadan Özkul'dan 2 çocuğu bulunuyor. Hayriye Işık Özkul ve Ferdi Özkul adında iki çocuğu olan Mahmut Hoca'nın aynı zamanda bir torunu daha bulunuyor. En büyük kızı Hayriye Işık Özkul'un çocuğu olan Altar Işık, basından uzak bir hayat yaşıyor. Dedesi vefat ettikten sonra büyük üzüntü yaşayan Altar Işık, dayısı gibi Kanada'da yaşıyor. Daha önce Kıbrıs'ta yaşayan ve sonra Kanada'ya yerleşen Altar Işık sosyal medyayı sıklıkla kullanıyor.

altar ışık

Evli olan Altar Işık'ın bir çocuğu bulunuyor. Kanada'da dayısı gibi restoran işleten Altar Işık'ın cenazeye katılması bekleniyor.

Şadan ÖZKUL- çocukları Ferdi-Hayriye
--3284804

Özkul'un kızı Güner dışındaki iki çocuğu pek fazla tanınmıyor.

Ferdi Özkul

--3284805

SON EŞİ UMMAN ÖZKUL
Özkul'un 3. eşi ise Tophaneli Örümcek Yaşar lakabıyla bilinen Yaşar Hanım oldu. Özkul son olarak Umman Özkul ile dünya evine girdi.

--3284806


MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Baba gitti sonunda
Mekanı cennet olsun
güzel günler hep geride kalıyor
Geri Dön