YURTHABER

Jandarma öğrencileri tıraş etti

Iğdır İl Jandarma Komutanlığı sosyal tesislerde görevli kuaför askerler köyde okuyan öğrencileri tıraş etti.Iğdır Merkez Yaycı İlköğretim okulu Öğretmen ve okul idaresiyle bir araya gelen Iğdır İl Jandarma Alay Komutanlığında görevli berber askerler, öğrencilerin kişisel bakımlarını ve saç tıraşlarını yaptı.

Jandarma öğrencileri tıraş etti

Iğdır İl Jandarma Komutanlığı sosyal tesislerde görevli kuaför askerler köyde okuyan öğrencileri tıraş etti.
Iğdır Merkez Yaycı İlköğretim okulu Öğretmen ve okul idaresiyle bir araya gelen Iğdır İl Jandarma Alay Komutanlığında görevli berber askerler, öğrencilerin kişisel bakımlarını ve saç tıraşlarını yaptı. Öğrencilerde askerlere teşekkür etti.
Okul Müdürü Emrah Gezer, “Öğrencilerimizin tıraş edilmesi bizi sevindirdi. Çok güzel oldu ve çok teşekkür ediyoruz. Jandarma, veli ve öğrenci kaynaşması çok güzel bir olay” dedi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön