YURTHABER

Kademeli normalleşme ile Kur’an kursları yüz yüze eğitime başlıyor

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Covid-19 salgınının mahallindeki seyri dikkate alınarak Kur’an kursu öğretim programlarında İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile yüz yüze eğitime geçilebileceği açıklandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Covid-19 salgınının mahallindeki seyri dikkate alınarak Kur’an kursu öğretim programlarında İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile yüz yüze eğitime geçilebileceği açıklandı. Antalya’da da Kuran kursları kademeli normalleşme ile yüz yüze eğitime geçiyor. Eğitimde ilçelerde salgının seyri dikkate alınacak ve İlçe Hıfzıssıhha Kurullarınca değerlendirilecek. Yüz yüze eğitime geçilmesine karar verilen Kur’an kursu öğretim programları Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “Yüz Yüze Eğitim Hakkında” belirtilen hususlar çerçevesinde yürütülecek.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön